Soru NBA 2K20 TSBT Sezonları Takvim

03 Eyl 2019 12:55 #1 Yazan: ataman5
NBA 2K20 TSBT Sezonları takvim yılımızı ve tüm sezonların draft, başlangıç, bitiş ve playoff sürelerini sizlerle şimdiden paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

NBA 2K20 Online Lig PlayStation 4 TSBT Sezonlarımızın takibini yapabileceğiniz ve sene boyunca bağlı kalmaya çalıştığımız takvim planlamasını her yıl olduğu gibi bu yılda, geçtiğimiz ay içerisinde titizlikle çalıştım, bağlı kalmaya çalıştığımız takvim planlamasını sizlerle de paylaşıyorum. Umarım bu yıllık takvim uygulaması sizlerin de ligin gidişatını takip edebilmeniz için fayda sağlayacaktır.

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu PlayStation 4 NBA 2K Online Ligine şimdi hemen katılmak için başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz !

NBA 2K20 Resmi Çıkış tarihi 06 Eylül 2019 Cuma günüdür.

Aşağıda detaylarıyla birlikte tüm sezonların planlanan tarihlerini bulabilir ve aynı zamanda hazırladığım haber ve grafikten tüm tarihleri de detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

NBA 2K20 TSBT Takvim detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu PlayStation 4 NBA 2K Online Ligine şimdi hemen katılmak için başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz !

Yeni oyun ve yeni yıl hepimize hayırlı olsun yine NBA 2K19 sezonlarında olduğu gibi bol keyifli ve mücadeleli olsun.

*Takvim tarihleri hedeflenen planlamadır.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com