Soru TSBT NBA 2K19 Sezonları Yılın Koçu Oylaması

15 Tem 2019 14:51 - 15 Tem 2019 14:52 #1 Yazan: ataman5
TSBT tarihinde geçen yıl ilk kez planladığımız bir organizasyon ile bu sefer ikincisinde NBA 2K19 TSBT Sezonlarının en iyi koçunu belirleyelim istedim. Siz değerli koçların ve takipçilerin oylarıyla seçilecek bu yılki oyun serisinin (NBA 2K19) TSBT'deki en iyi koçunu belirlemek için yardımlarınıza ihtiyacımız var.

Aşağıda bu kategoride sizlerin oylarıyla en iyi olmaya aday koçlar için bu yıl içindeki sezonlarda gösterdikleri performans grafiklerimizi oluşturdum. Sizlerden ricam 'en objektif' biçimde puanlarınızı konu altına bildirmeniz olacaktır. Puanlama detaylarına birlikte bakalım.

* Oy kullanmayan koç olursa en çok oy almış olsa bile 1. seçilmeyecektir.
* Kendiniz dışında 3 farklı koça 5-3-2 olmak üzere puanlama yapıyor olacaksınız.
* Yapacağınız puanlamada lütfen koçların PSN ve isimleriyle puanını birlikte belirtiniz.
* Tüm koçlarımızın sezonlara katılsa da katılmasa da ve dışarıdan takip edenlerimizin oy verme hakları vardır.
* Ben de orada olmalıyım diyen koçumuz var ise bana iletebilir onun için de gerekli grafiği memnuniyetle hazırlarım oylanmak üzere.
* Daha fazla detay için TSBT Lig sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. onlinelig.net/ps4/tsbt

Gelelim oylamadaki koçlarımıza: (Maç sayısına göre sıraladım.)

elderef Efe

istanblue58 Yusuf

SinanCyln Sinan

capo88 Ceyhun

boyk1ns Kebir

hozguryilmaz21 Özgür

onuraktan Onur

bkurkcu Berk

e0r6c Ercan

Oyların takibi ve eksik kalması durumunda sizlerle birebir iletişime İlkay koçumuz geçip yardımcı olacaktır.
Şimdiden keyifli oylamalar diliyorum, hepinize zaman ayırdığınız için teşekkürler.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: onuraktan

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

15 Tem 2019 15:25 #2 Yazan: istanblue58
onuraktan Onur 5
boyk1ns Kebir 3
e0r6c Ercan 2

Oylamam performans yada başarı üzerine değildir. Oyun mantelitelerinin doğru yönde geliştirmeye çalıştırmalarından dolayı bu şekilde uygun görerek oyumu verdim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, onuraktan

15 Tem 2019 15:43 #3 Yazan: onuraktan
ilk yilimdi tsbt'de. guzel, keyifli bir oyun yili oldu benim icin. tum katilimcilara tesekkurler.

SinanCyln - 5
elderef - 3
bkurkcu - 1
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

15 Tem 2019 15:52 #4 Yazan: keren73
Bu listedeki koçlar arasında bir ayırım yapmak çok zor; hepsi gerek basketbol bilgisi gerekse oyuna hakimiyet konusunda çok başarılı. Tercihimi kendi oynadığım maçlardaki küçük ayrıntılara göre belirledim, hepsi ayrı ayrı bu unvanı hakediyor.

SinanCyln-Sinan : 5
elderef-Efe : 3
bkurkcu-Berk: 2

15 Tem 2019 16:14 - 15 Tem 2019 16:14 #5 Yazan: nedjohnsen
Senenin tamamını domine eden 3 kıymetli koçu da tebrik ederim. Puanlarım şu şekilde;

elderef - 5
SinanCyln - 3
bkurkcu - 2

Herkese bol şans.

TSBT Sonsuza Dek!

15 Tem 2019 19:09 #6 Yazan: cArsisalih
Berk 5
Ercan 3
Sinan 2

Tebrikler

15 Tem 2019 19:44 - 15 Tem 2019 19:46 #7 Yazan: elderef
Onuraktan 5
Sinancyln 3
Hozguryilmaz21 2
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, onuraktan

16 Tem 2019 10:38 #8 Yazan: gorkemgokbulut
Yusuf 5
Özgür 3
Ercan 2

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com