Soru NBA 2K19 40. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

29 Nis 2019 19:41 #17 Yazan: umut10
Özel işlerim nedeniyle uzun bir süre ara verdiğim lige Pistons’la tekrar katıldım. Form tutmam uzun sürecek gibi gözüksede keyif alıp keyif Vermeye çalışacağım

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

30 Nis 2019 01:29 #18 Yazan: mustafakemal11
Wizards ın ardından kötü geçen bir lakers maceramız üzerine son sezonda nets in başına geçiyoruz. Takım ve şehir olarak çok heyecanlıyız ve tek olan takas hakkımızı çok güzel bir şekilde değerlendirip sezona hızlı girmek istiyoruz. Amaç poff ama daha ileri gitmeyi de takımca istiyoruz

Mkc

30 Nis 2019 15:53 #19 Yazan: istanblue58
Son sıradan Kings seçtim. İlk maçlarımı oynadım biraz işimiz zor olacak bu sezon yine playoffu zorlayacam koç kalitem ile :) 1 2 takas hamlesi ile hava yakalama hedefimiz var. 2k19 un son sezonunun tadını çıkarmaya çalışacam ama bazı dış mihraklar tarafından çeşitli oyunlar olsada biz doğru bildiğimiz yoldan asla sapmayacağız. Eş dost akrabayı işlerime asla karıştırmam. Herkese hayırlı keyifli sezonlar dilerim.

30 Nis 2019 19:40 #20 Yazan: Tigin
Torotonun cazip teklifine hayır diyemedim ve çıtayıda yükseltmek istediğimiz için bu kararı verdim. umarım güzel günler görürüz rakip koçlara başarılar diliyorum

30 Nis 2019 21:24 #21 Yazan: Dersoy
Pelicansin başına geçtim uzun ve zorlu bir serüven olacak ilk amacımız poff kalmak ve denveri ezerek yenmek gerisi gelecektir.diger koçlara bol şans ve Basarilar diliyorum umarım güzel bir sezon olur.

01 May 2019 00:24 #22 Yazan: nedjohnsen
Önceki sezonlarda çok merak ettiğim ancak oynamaya fırsatımın olmadığı Utah Jazz ile seneyi noktalayacağım. Sakin ve doğru basketbolu oynamak için parkeye çıkacağız. Hedefimiz tüm maçlarımızı tamamlayıp, play off oynamaya hak kazanmak. Tüm koçlara başarılar diliyorum. İyi eğlenceler.

TSBT Sonsuza Dek!

05 May 2019 03:11 #23 Yazan: istanblue58
Kings koçu İstanblue58 sezon ortası değerlendirmesi

Sezona bir kaç takasla başladık ve takımın dengesini kurmuş olduk. Sezon istediğimiz gibi başlamadı sebebi takıma pek fazla alışkın değildim daha önce onlarla denemeler yapmamıştım ama zamanla düzenimi oturttum. Savunma üzerine aksaklıklarımız vardı onun üzerine yoğun çalışmalar yaptık ve bunun meyvesini 4 maçta 0 yenilgi ile taçlandırdık sezon öncesi playoff umutlarımız yoktu ama yakaladığımız hava şehri ve takımı umutlandırdı. Kalan maçlarımızda yine aynı istekle mücadelemizi sürdürecez playoff yaparız yapmayız ama bu sezon benim için kawrakter koyma sezonu. Sezon sonunda görüşmek üzere
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com