Soru NBA 2K19 39. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

13 Mar 2019 11:04 #1 Yazan: ataman5

TSBT NBA 2K19 39. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Tek Maç / Rövanşsız
Playofflar: 5 Katılımcı 3-5-5-7 (4&5. arasında 2'ye gelen ilk tur.) İlk tur 2 gün sonraki turlar 4'er gün.
Sezon Resmi Süresi: Yukarıda
Playoff Süresi: Yukarıda
Takas Son Günü: 8. Gün 26 Mart Salı 2019 || 8. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 13

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

13 Mar 2019 11:05 - 13 Mar 2019 12:09 #2 Yazan: ataman5
TSBT 39. SEZON FA LİSTESİ
39. Sezona özel FA listemizin ve gerçekleştireceğimiz açık artırmanın şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

Kurallar
  • Bir önceki ve baz puan teklifinden minimum 100 puan maksimum ise yalnızca 5000 puan artırabilirsiniz. Daha üstü yapılan artırmalar kabul edilmez.
  • Sırasıyla açık artırma çıkan oyuncular için herkes FA başlangıcına kadar sahip olduğu netleşen puanlar ile katılabilir, ödünç puan yoktur.
  • Açık Artırma sırasında benim puanım şu kadar vb. kavga,gürültü,karmaşa çıkartıp grup konuşmasının huzurunu bozanlar ligten atılacaktır.
  • Tüm kurallar harfiyen uyulmak zorundadır. Yazılanlar aynen geçerlidir.

• Liste detayları AÇIKLANDI!!!

OnlineLig - Turnuva Merkezi

14 Mar 2019 12:28 #3 Yazan: bkurkcu
    Merhabalar,

Bu sezon Orlando Magic'in başına geçip hünerlerimizi göstermeye çalışacağız. Kadroda bazı değişikler yapmayı planlıyoruz. Bir g - league takımı edasıyla nba takımı standartlarında oynama çabamızı izleyeceksiniz . Öncelikli hedefimiz playoff yapmak , bu yolda tüm koçlara başarılar dilerim .

14 Mar 2019 13:04 #4 Yazan: istanblue58
    Bu sezon uzun zamandır denediğim ama seçmeyi Utah sevgisinden ötürü yapamadığım seçimi bu sezon Nets i alarak gerçekleştirdim. Nets in beni çeken tarafı genç dinamik ve takım oyununa yatkınlığı olmasıdır. Bu sezon tamamen eğlenceli sezon geçirmeyi umuyorum olursa da playoff tatlısı olacak şimdiden herkese keyifli bol heyecanlı sezon diliyorum

14 Mar 2019 13:08 #5 Yazan: e0r6c
    Uzun zamandır çok oynamak istediğim bir takımı Yusuf abinin önümden Nets seçmesiyle birlikte rahatlıkla seçtim. Sezonda ilk hedefimiz poff yapmak ve sonrasını adım adım düşünmek tüm koçlara başarılar diliyorum

15 Mar 2019 11:43 #6 Yazan: elderef
    Final oynadığımız bir sezonun ardından yine ust sıralardan güçlü bir takimla sezona basliyoruz. Hedefimiz degismedi yine final gormek istiyiruz. Bu dogrultuda ses getirecek bir takas yaptik , ayrıntıları sezonun ilk günlerinde kamuoyu ile paylasiriz.

16 Mar 2019 22:48 #7 Yazan: hozguryilmaz21
    Başarısız geçen sezonların arkasından ligin yeni abisinden teklif aldım ve düşünmeden kabul ettim.

Kimseyi mahçup etmemek için elimizden geleni yapacağız.

Herkese Teşekkürler

17 Mar 2019 19:55 #8 Yazan: SinanCyln
    Güzel geçen sezonların arkasından Oklahoma ile anlaşmış bulunuyorum. Bizim için zorlu ve garip bir sezon olacak. Sezona PG13'ün sakatlığıyla başlamak sıkıntılı olacak ama gerekli takas hamleleriyle de bunu atlatıp verimli bir sezon geçirmek için uğraşacağız.Herkese başarılar teşekkürler..

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com