Soru NBA 2K19 36. Sezon TSBT Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

07 Kas 2018 10:45 #1 Yazan: ataman5

TSBT NBA 2K19 36. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Tek Maç / Rövanşsız
Playofflar: 6 Katılımcı 3-5-5-7 (3&6. arasında 2ye gelen ilk tur.) İlk tur 2 gün sonraki turlar 4'er gün.
Sezon Resmi Süresi: Yukarıda
Playoff Süresi: Yukarıda
Takas Son Günü: 11. Gün 22 Kasım Perşembe 2018 || 10. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 16

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

07 Kas 2018 10:47 - 07 Kas 2018 11:24 #2 Yazan: ataman5
TSBT 36. SEZON FA LİSTESİ
36. Sezona özel FA listemizin ve gerçekleştireceğimiz açık artırmanın şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

Kurallar
  • Bir önceki ve baz puan teklifinden minimum 100 puan maksimum ise yalnızca 5000 puan artırabilirsiniz. Daha üstü yapılan artırmalar kabul edilmez.
  • Sırasıyla açık artırma çıkan oyuncular için herkes FA başlangıcına kadar sahip olduğu netleşen puanlar ile katılabilir, ödünç puan yoktur.
  • Açık Artırma sırasında benim puanım şu kadar vb. kavga,gürültü,karmaşa çıkartıp grup konuşmasının huzurunu bozanlar ligten atılacaktır.
  • Tüm kurallar harfiyen uyulmak zorundadır. Yazılanlar aynen geçerlidir.

• Liste detayları AÇIKLANDI.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

08 Kas 2018 11:19 #3 Yazan: elderef
    36. sezona GSW alarak beklentileri yükselttik. Otomatik olarak hedefimiz şampiyonluk . Fakat bu yolun ne kadar zor olduğunu takım olarak farkındayız. Uyum sürecini kısa sürede atlatıp takımın hakkını vermek için elimizden gelen mücadeleyi vericez. FA den bench için 1 oyuncu almayı planlıyorum. Takas piyasasında önceki sezonlardaki kadar aktif olmayı düşünmüyorum fakat sürprizler de gelebilir. Herkese iyi şanslar dilerim.

09 Kas 2018 18:01 #4 Yazan: e0r6c
    Draft gecesi günün en şanssız koçlarından biriydim fakat gerçekten oldukça potansiyelli bir takım olan Indiana Pacers’ın koçu oldum. Fa da tam olarak istediğimiz hamleleri yapamasak da hedeflerimiz yüksek önce poff yapıp daha sonra konferans finalini oynamak istiyoruz. Takas piyasasında alışılmışın aksine bir büyük hamlemiz olabilir, şimdiden bütün koçlara başarılar diliyorum

09 Kas 2018 18:27 - 10 Kas 2018 12:20 #5 Yazan: onuraktan
    36.sezonda Spurs ile ligdeki ilk galibiyetimi almak için çabalayacağım. Geçen sezon kötü geçti benim için. Bu sezon daha iyi bir basketbol oynayıp birkaç galibiyet almak niyetindeyim. Bu doğrultuda takımda eksik gördüğüm yerlere gerekli takviyeleri yapmaya başladım. Atletik uzun eksikliğini bir nebze azaltacak Kenneth Faried, fa gecesi kadroya katıldı. Çift yönlü bir Superstar olan, benim de hali hazırda favori oyuncum Oladipo’yu da kadroya katıyor olduğumu bildirmek isterim. Karşılığında biz de yıldız bir oyuncu olan DeRozan’ı Pacers’a takas edeceğiz. DeRozan ve Pondexter, Pacers yolunu tutacak bu takasta. Dipo ve Mcdermott’u Spurs formasıyla izleyeceğiz bu sezon. İyi bir sezon olur umarım herkes için.

10 Kas 2018 16:52 #6 Yazan: cArsisalih
    Bu sezon hem drafttan hem de fa den istediklerimizi alarak ayrildik. Washington Wizards hucum anlamda bir kocun aradigi hemen her seye sahip bir takim. Oyunun diger tarafini icin cok guvendigimiz Bamba ve Isaac'i ekledik. Anlastigimiz tradele 2 tane daha savunmaci arkadasimiz aramiza katilacak. Ilk sezonumda gozlemledigim kadariyla, tepedeki birkac isim haric, koclarin gucleri birbirine oldukca yakin ve daha iyi kadrosu olan cogu zaman bu avatajini kullaniyor. Kurdugum kadronun doguda en azindan konerans finali yapicak kalitede olduguna inaniyorum. Bu hedefe ulasmak ve ustune cikmak icin calisacagiz. Herkese sakatliksiz, keyifli bir sezon diliyorum.

11 Kas 2018 00:10 #7 Yazan: SinanCyln
    Evet yeni sezonda ligin en bilinmez takımlarından biri olan Denver Nuggets ile anlaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Açıkça söylemek gerekirse yeni sezonda da gönül Boston Celtics ile devam etmek isterdi ama draft torbasında gerilerde olmak bizi genç ve dinamik bir takımla kendimizi kanıtlamaya itti. Benim için Denver ile mücadele etmek, Batı Konferansında çok güçlü rakip ve koçlara karşı playoff mücadelesi vermek büyük bir meydan okuma ve kendimi kanıtlama şansı demek. Umarım gerekli hamlelerle birlikte gidebildiğimiz yere gider ve artık alışık olduğumuz (gülerek) final koltuğunda yine yerimizi ayırtırız. Şimdiden tüm koçlara başarılar diliyorum. Teşekkürler...

nba_denver nba_denver nba_denver nba_denver nba_denver nba_denver nba_denver nba_denver

11 Kas 2018 00:34 #8 Yazan: mustafakemal11
    36 sezon draftında şansız bir sıradan seçim yapacak olduysak ta şanslı bir seçimle lakers ı seçmiş bulunuyoruz. Çok kaliteli ve potansiyelli oyuncuların harmanlandığı takımla ilk hedefimiz konferans finali ama tabiki batı konferansı demek mücadele demek.her sonucun alınabileceği batı konferansında büyük konuşup taraftarlarınızı üzmek te istemeyiz. Şimdiden büyük takımlara ve koçlara başarılar diliyorum keyifli bir sezon olmadı dileğiyle

Mkc

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com