Soru TSBT NBA 2K18 Sezonları Yılın Koçu Oylaması

13 Tem 2018 21:22 #25 Yazan: EgemenCHA
T_emperorism Tolga 5
Virtinsanity5 Oğuz 3
Clutch-41 Yusuf 2
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen, SinanCyln

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

13 Tem 2018 23:09 #26 Yazan: mustafakemal11
5-İlkay abi
3-Oğuz
2-Yusuf

Mkc
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen

16 Tem 2018 14:52 - 16 Tem 2018 15:14 #27 Yazan: ataman5
NBA 2K18 TSBT Sezonlarının en iyi koçunu belirlemek üzere başlattığımız oylamamız siz değerli koçların oylarıyla son buldu ve bu yılki oyun ile TSBT'de gerçekleştirdiğimiz tüm sezonlardaki en başarılı koçumuz belli oldu.

Zaman ayırıp oylarınızı kullandığınız için siz değerli koçlara teşekkür ederim, oyların daha da yüksek sayıda olması için koçlarla iletişimde olan İlkay'a da yine teşekkürlerimi sunmak isterim.

Sizlerin verdiği oylar ile topladığı 50 puan ile TSBT NBA 2K18 Sezonları Yılın Koçu sinanceylan koçumuz olmuştur. smile_1
Kendisini canı gönülden tebrik ediyorum, umarım ki nasip olursa ilerleyen yıllarımızda da bu ödüle devam ederiz.
Oylanan diğer koçlarımızı da ayrı ayrı tebrik ediyorum hepsi çok değerli ve bu oylamayı en az sinanceylan kadar kazanmayı hak etmişlerdir.

Gelelim olayın güzel sürpriz kısmına hem yılın koçu hem de oylamaya katılan koçlarımıza/takipçilerimize TSBT35. Sezona katılmaları halinde puan hediyesi yapılacaktır.

* Tüm oy kullanan koçlarımıza 500 puan,
* Oylamada 1. çıkan koçumuza 1500 puan, (Oyda kullandığından tabi otomatik 2000.)
* Aynı zamanda tüm bunları hazırladıktan sonra eksik kalan koçlarla iletişime geçip oy atmalarına yardım eden İlkay koçumuza da yine ekstra 500 puan hediye edilecektir.

TSBT'de Yılın koçu sinanceylan'a ve tüm koçlara hayırlı olsun. Tebrikler Sinan :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen, SinanCyln

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com