Soru 34. Sezon Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

27 Nis 2018 14:01 - 27 Nis 2018 14:01 #9 Yazan: SinanCyln
TSBT 34.Sezon, NBA 2K18 son sezonunda Boston Celtics ile anlaşmaktan dolayı çok mutluyum. Tarihi çok köklü ve başarılarla dolu bir takımda olmak her zamankinden daha fazla sorumluluk yüklüyor insana bu çok net. Kendi kariyerim içinde de en önemli takımlardan birinde olduğumun farkındayım, bunun hakkını vermek en büyük dileğim. Amacımız her zaman olduğu gibi adım adım ilerlemek, ilk hedefimiz playoff potasına girmek. Takımın kadro derinliği yeterince derin fakat PF pozisyonu için Dirk Nowitzki ile anlaşmakta bize ekstra güç sağlayacaktır. Umarım 2 sezondur olduğu gibi finale gelir bu harika taraftarı mutluluğa boğarız. Teşekkürler arkadaşlar herkese canı gönülden başarılar..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

28 Nis 2018 19:02 #10 Yazan: gorkemgokbulut
TSBT 34.Sezon da yine yeniden Houston Rockets başındayım. Sas da kötü anılar bırakarak yeniden bir başlangıç yapmak istiyorum. Keyifli bir lig, az lag diliyorum. Takıma oldukça alışığım. Sezona fa den pg alarak başlıyoruz. Devamında sf takası düşünebiliriz. Kadroya giremeyen oyuncularla vedalaşarak yeni arkadaşları katmak istiyoruz.
Tüm Tsbt oyuncularına başarılar dileriz, güzel bir sezon olsun .)

01 May 2018 18:45 - 01 May 2018 18:46 #11 Yazan: capo88
Pacer'in başına geçtiğim çaylak sezonumda kadronun derinliğini kullanıp ve yardımlaşmayı ön plana çıkararak sezon içerisinde sürprizlere imza atacağımızı düşünüyorum. Oyunun iki yönünde çeşitliliği sağlayarak yükselen yıldızımız Oladipo ile tecrübeli koçlara zorluk çıkaracağımızdan eminim, Takımıma güveniyorum.

04 May 2018 19:45 - 04 May 2018 19:48 #12 Yazan: SinanCyln
BOSTON CELTICS SEZON ORTASI BASIN TOPLANTISI

Koç, sezonun ortası geride kalırken 10 maç oynadınız ve henüz yenilginiz yok. Bu sezon sonunda sizi ve taraftarıları neler bekliyor?

Evet oynadığımız tüm maçları kazanmış olmamız bizim için mutluluk verici ve güzel de bir oyun ortaya koyuyoruz, bu çok net. Kadro derinliğimiz zaten çeşitli oyun oynamaya çok müsait. 10 maç oynadık, her maçın zorluğu ve hikayesi de farklı oldu tabi. Skor olarak rahat geçtiğimiz maçlar da oldu, çok zorlandığımız ve bazı hamlelerle ibreyi kendimize çevirdiğimiz maçlar da oldu. Ama genel olarak iyi durumdayız, ilk hedefimiz olan Doğu Konferansı liderliğine de çok yakınız. Kalan 6-7 maçımızda da önemli koçlarla oynayacağız. Oğuz abi, Yusuf abi, İlkay abi, Ercan ve Berk gibi zorlu koçlarla henüz maçlarımızı yapmadık ve biliyoruz ki hiçbir maç kolay olmayacak. Hiçbir takım gibi yenilmez de değiliz fakat gerisini şartlar ve zaman gösterecek :)

Bu sezon çaylak koçlar ve bir önceki sezonun çaylak koçları oyunlarıyla dikkat çekiyor, onlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Evet lige son 2 sezonda giren koçlar çok güzel ve efektif performanslar gösteriyor. Bu sezonun çaylak koçları Wizards, Pacers, Grizzlies gibi takımlarla sonuçlara bakmaksızın iyi mücadele veriyorlar. Geçen sezonun çaylakları da gayet başarılı özellikle Warriors kendi konferansında gayet iyi durumda. Ligimize böyle iyi oyun bilgisi olan çaylaklar geldikçe mücadele seviyesi de artacaktır.

Jaylon Brown sezonun 6.adamı olma konusunda gayet iyi gidiyor, onun hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilirmiyiz?

Kendisi kesinlikle harika bir oyuncu, enerjisi de gelişimi ve potansiyeli gibi çok yüksek. Aslında bazı kısımlar tarafından neden ilk 5 başlamadığına dair eleştirilere de maruz kalıyoruz ama Tatum ile kenardan çok yüksek bir verimle gelmeleri bizim hem daha efektif oynamamıza hemde skoru dağıtmamıza yardımcı oluyor. Brown'un 6.adam seçilmesi de bizi ayrıca mutlu eder çünkü bunu hak ediyor.

Playofflar yaklaşıyor; bu sezon için kendinizi favori görüyor musunuz yada favori bir koçunuz var mı?

TSBT liginde 6.sezonumu yaşıyorum ve her sezon farklı takımlarla adım adım belirli başarılara ulaştık fakat hiçbir zaman kendimi yada takımımı favori görmedim, göremem de. Bu kendime güvensizlik değil, basitçe söylemek gerekirse ligde benim favori olmama engel çok iyi koçlar var. 2 sezondur final gördük ama mutlu sona ulaşamadık, bu sezon şeytanın bacağını tabiki kırabiliriz ama bu yol çok zorlu ve meşakatli. Bu sezon da Warriors ve Cavaliers en büyük favoriler hem takım hem koç kalitesiyle, Pelicans, Twolves, Thunder ve 76ers da sürpriz yapmaya müsait takımlar. Umarım sezon sonu her zaman olduğu gibi hak eden kupayı müzesine götürecek.

Sezon içinde bazı koçlardan oyununuzla ve tavrınızla alakalı eleştirilere maruz kaldınız. Bunlara genel bir cevabınız olacak mı?

Aslında bazen şakaya vurarak bazen de eleştirel yaklaşımlarla cevap verdiğimi düşünüyorum, Kaldı ki bu konuda en güzel cevap saha içinde verilir, zaten benimde düşüncem böyle. Sonuçta eğer bir yanlışınız varsa bu size başarı getirmez, yanlış olan şeyler sizi işin başında yoldan çıkarır. Arkamı dönüp kupalarımı göstermek isterdim(gülerek) fakat bir eleştiri yaparken başarılarımın ve olumlu yaptığım şeylerin göz ardı edilmesi çok yanlış. Ayrıca eleştiri yaparken de karşınızdakinin başardıklarına ve olumlu yanlarına saygısızlık yapılmasını kabul etmiyorum. Büyüklük her ağzına geleni karşındakini kırar mı kırmaz mı düşünmeden konuşmak olmamalı, veya burası dağdan gelip bağdakini kovma yeri değil. Ben birine eleştiri yöneltirken kişinin kendinin farkına varmasını ve geliştirmesini hedefliyorum fakat çoğu zaman bu tavrın aynısını görmekten mahrum kalıyorum. Sonuç olarak en eski koçundan en yeni koçuna herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli, ve savunmak adı altında olmayan şeyleri söylemekten kaçınmalıyız.

Bu sezon başında 2 Free Agent oyuncusu kadronuza kattınız fakat takas yapmadınız. Sezonun geri kalanında kadroda bir değişiklik görmemiz mümkün mü?

Takımla ilk antreman yaptığımda ben de herkes gibi 4 numara eksiğini görmüştüm. Morris ve Tatum'u 4 numaraya kaydırmak da sezon boyu bizi taşıyamazdı. Bu yüzden Dirk Nowitzki ve Marreese Speights ile anlaştık. Şuan da bir takas görüşmemiz var, olursa da ligin seyirini değiştirebilecek bir takas. Biz olması taraftarıyız fakat karşı takıma da bağlı bir durum. Netleşmeden kimlerin gidip kimlerin geleceğini söyleyemem fakat olursa güzel bir takas yapabiliriz. Onun dışında başka bir değişiklik olmayacak gibi bunu söyleyebilirim.

Güzel bir basın toplantısı oldu, umarım sezonun geri kalanı herkes için güzel geçer. Tüm koçlara kalan maçlarında başarılar diliyorum ,playofflarda görüşmek üzere..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, nedjohnsen

04 May 2018 23:23 #13 Yazan: gorkemgokbulut
ROCKETS SEZON ORTASI BASIN TOPLANTISI

Sezonun ortasına geldik ancak 1 galibiyetimiz var. Bizim gibi bir takım için korkunç bir durum. Kalan maçlarda daha iyi konsantre olarak galibiyetler almak istiyoruz. Bazı yıldızlarla yollarımızı ayırmaya karar verdik. Fazlaca oyuncu takaslayarak sezonun kalan maçlarında iyi bi takım ile sahada olacağız.

04 May 2018 23:39 #14 Yazan: Toxotes23
PELICANS SEZON ORTASI DEĞERLENDİRMESİ

Sezonun yarısından fazlasını tamamladık. Genel olarak savunmada istediğimizi aldığımız maçlar çıkardık. İkiz kuleler kendilerinden bekleneni verdiler. Kaybettiğimiz 2 maçta rakiplerimizin oyununu yavaşlatamadık. Kazandığımız her maçın da farklı bir hikayesi vardı tabiki. Akıllarda en çok kalan maç ise Cavaliers maçı oldu. Maça rakibimizden kötü başlamıştık. 20 saayı geriye düştük ama oyuncularımız müthiş bir takım karakteri ortaya koydular ve maçı kazandık. Genel olarak oynanan oyundan memnunuz. Fakat playofflarda başarı için geliştirmemiz gereken yönlerimiz var. Bunun farkındayız ve başarıyı yakalamak için elimizden geleni yapacağız.

07 May 2018 21:59 #15 Yazan: e0r6c
Draftta istediğim takımlardan biri olan Denver Nuggests ile yollarımız kesişti bundan oldukça memnundum fakat kişisel durumlardan ötürü malesef sezona yeterince süre ayıramadım bundan dolayı diğer koçlardan özür diliyorum. Okc ile draft hakkı konusunda anlaşma sağladık konsantrasyonumuzu diğer sezonlara vereceğiz.Tüm arkadaşlara başarılar boş eğlenceli bir sezon diliyorum

09 May 2018 13:51 #16 Yazan: bkurkcu
Sezon başı istediğimiz bir takım seçmemize rağmen zaman sıkıntısı ve okulun programının sıkışması gibi sebepler ile 34. sezona katılım sağlayamıyorum, geri kalan koçlara başarılar dilerm

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com