Soru 34. Sezon Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

18 Nis 2018 14:07 - 11 May 2018 11:48 #1 Yazan: ataman5

TSBT 34. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Tek Maç / Rövanşsız
Playofflar: 5 Katılımcı 3-5-5-7 (4&5. arasında 2ye gelen ilk tur.)
Sezon Resmi Süresi: - 23 Gün || 27 Nisan 2018 Cuma --> 20 Mayıs 2018 Pazar
Playoff Süresi: 21 Mayıs 2018 Pazartesi --> 31 Mayıs 2018 Perşembe
Takas Son Günü: 11. Gün 8 Mayıs Salı 2018 || 10. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 16

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

18 Nis 2018 14:08 - 18 Nis 2018 15:08 #2 Yazan: ataman5
TSBT 34. SEZON FA LİSTESİ
34. Sezona özel FA listemizin ve gerçekleştireceğimiz açık artırmanın şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

*Clippers'ın gelecek çaylak koçlarımızdan birinin seçmesi halinde Marjanovic başka bir oyuncuyla değişecektir.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen, ogzhnynya

19 Nis 2018 19:21 #3 Yazan: nedjohnsen

Türkiye Simülasyon Basketbol Topluluğu'nun 34. Sezonu'nda San Antonio Spurs'un başına bir sezon aradan sonra tekrar nedjohnsen geçti. Draft akşamı altıncı sıradan takım seçmeye hak kazanan koç, belki de ilk kez, kafasında soru işaretleri ile Spurs tercih etti. Geçtiğimiz sezonu, yeni sezonun draft akşamını ve yeni sezondan neler beklediğini bir de kendisinden dinleyelim.

-Koç bir sezon aranın ardından seni yine aynı koltukta görüyoruz. Bu sezonu bol bol konuşacağız ama öncelikle geçtiğimiz sezonun küçük bir değerlendirmesini yapmanı istiyoruz. 2-10 gibi kötü bir derece ile bitirdiniz sezonu, üstüne üstlük maç sınırının da altında kaldınız. Dışarıdan bakıldığından bir şeylerin eksik olduğu hissine kapılmamak mümkün değildi. Neler yaşandı tüm sezon?
Sezonun başında hem şehir hem takım olarak başarılı olmayı çok arzu eden bir takımın başına geçtiğimi söylemiştim. Takım çok kaliteli ve genç oyunculardan oluşuyordu ama ben kadro mühendisliğini doğru yapamadım. Bu sebeple de oyuncularımdan alabileceklerimi almak mümkün olmadı. Neredeyse tüm sezon, Ben Simmons'ın nerede oynaması gerektiğini bulmakla geçti. Uzun lafın kısası kendi adıma kötü bir sezon geçirdim. Bir türlü gerekli adaptasyonu sağlayamadık. Her zaman olduğu gibi gerekli dersleri çıkardık bu sezondan. Philadelphia taraftarına teşekkür ediyorum. Takım kötü gitmeye devam etse de bize olan desteklerini asla azaltmadılar. Şimdi önümüzde yeni bir sayfa mevcut. Artık buraya odaklandık.

-San Antonio Spurs ile bu sezon neler planlıyorsunuz? En son bu koltukta oturduğunuzda şansınızın da yardımıyla play off konferans yarı finali oynamıştınız. Bu sezonda da benzer bir başarı gelir mi?
Bahsettiğiniz sezon gerçekten oyunumun seviye atladığı bir sezon olmuştu. O sezonun üstüne koymak en büyük hedefimiz. Kadromuza gerekli takviyeleri yaparak bu hedefe doğru ilerlemek istiyoruz. Aklımızda bir oyun kurucu bir sutör gard ve bir yedek pivot almak var. 3 oyuncu için yeterli bütçemizin de olduğunu düşünüyoruz. Sonuna kadar da limitlerimizi zorlayacağız. Bu akşam açık arttırma oldukça keyifli olacak.

-Batı Konferasında oldukça zorlu bir mücadele sizi bekliyor. Rakipleriniz için neler söylemek istersiniz?
Yeni ve eski koçların güzel bir karması var konferansta. ClutCh-41 Jazz ile, e0r6c Nuggets ile, randommizer55 Timberwolves ile liderliğe en yakın isimler olarak görünüyor. Toxotes23 ve grkmgkblt da oldukça tecrübeli koçlar, play off oynamaları kimse için sürpriz olmaz. Bizimle ilk sezonunu oynayacak olan elderef , ilk sezonu olmasına rağmen geçen sezon kıl payı play off kaçıran bobbywalter3 ve geçen sezon ortalama bir takımla bile neler yapabileceğini, Miami Heat ile play off yaparak, gösteren MustafaKemal11 de kendilerini tüm lige ispat etmek isteyeceklerdir. İşimiz hiç kolay değil.

-Teşekkürler koç. Sana ve tüm koçlara başarılar diliyoruz. Herkes için keyifli bir sezon olmasını dileriz.
Ben de teşekkür ederim. Herkese iyi eğlenceler diliyorum ben de. Senenin son sezonu olması çok muhtemel. Bu yüzden de daha çekişmeli bir sezon bekliyorum kendi adıma. Sevgiler!

TSBT Sonsuza Dek!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, SinanCyln, boyk1ns

20 Nis 2018 22:08 - 20 Nis 2018 22:09 #4 Yazan: Toxotes23
Geçen sezonki başarısızlığımızın ardından hevesimizi göstermiş olsakta daha büyük kontrat almayı başaramadık. Yolumuz Pelicans ile kesişti. Zaten 2 sezondur izlediğimiz bir takımdı. Takımın başına geçtiğimizden beri uzunlaarın efektif oyununa kisalardan destek gelmesi gerekliliğini saptadık. FA'da Barnes için savaşsakta nefesimiz yetmedi ve Kuzma ile Ross''u 3 numara rotasyonumuza kattık. Sezon için öncelikli hedefimiz Playoff yapmak. Oldukça zorlu rakipler var. İşimiz kolay değil ama bu takımın bu işin üstesinden geleceğine dair olan inancım tam.

Herkese keyifli bir sezon dilerim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, nedjohnsen, boyk1ns

25 Nis 2018 22:18 #5 Yazan: mustafakemal11
Geçen sezonki iyi sayılabilecek miami macerasının ardında bu sezon daha iddialı konumda olan okc takımıyla anlaşmış bulunuyorum. Tabiki öncelikli hedefimiz playoff ama bu yolda başarılı olmak kadar başarılı olamamak da var o yüzden büyük konuşmayacağım
Tabiki benimle özdeşleşmiş olan takas konusuna gelecek olursak ta bu sezon fazla takas yapmayı düşünmediğimi belirtmek istiyorum çünkü takım belli bir kalitenin üstünde ve bunun yanında da çok iyi bir fa açık arttırması da geçirmiş bulunuyoruz bunların üstüne artık top ben ve takımında herkese başarılar diliyorum

Mkc
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, boyk1ns

26 Nis 2018 10:08 #6 Yazan: elderef
Çaylak sezonuma kısıtlı ama bir o kadar da basketbola aç kadrosu olan memphis takımıyla başlıyorum. İlk sezonumda kendime hedef olarak playoff yarışı içinde olabilmeyi seçtim . Sezon ne gösterir bilinmez ama bu hedefe ulaşmak için çalışmalarıma FA den keskin şutör McDermott'u alarak başladım. Kuvvetli rakiplere, ligin en kısıtlı kadrosu olarak gösterilen memphis ile kafa tutabilmek için Trade arayışlarım sürüyor.
Herkese için keyifli bir sezon dilerim.
Başarılar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, boyk1ns

26 Nis 2018 14:10 #7 Yazan: boyk1ns
Çaylak bir koç için Washington Wizards'la sezonu açmak herkese nasip olmayacak bir durum. Koç olarak bunun farkındayız. Haliyle hedeflerimizi de aynı doğrultuda büyüttük. Playoff hedefiyle sezona başlıyoruz ama önceliğimiz buranın tadını çıkarmak, oyunumuzu geliştirmek ve değişik stildeki rakiplere karşı ne yapabileceğimizi görmek. Zor ama eğlenceli bir sezon olacak.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

27 Nis 2018 13:25 #8 Yazan: EgemenCHA
4 aylık rehabilitasyon sürecinden sonra yeniden burada olduğum için çok mutlu olduğumu dile getirmek istiyorum.Bu lige ara vermek,benim için her zaman zor oldu ama her defasında daha güçlü dönmek için daha fazla çalışacağım.Takıma geldiğimizde Porzingis’in sırtına binip bir sürpriz yapmak isteyeceğimiz sezona başlıyoruz.Playoff’u bu şehire borçlu olduğumuzun farkındayız ve bunun için çok çalışacağız.Takas görüşmelerine henüz başlamadığımızıda burdan kamuoyuna bildirmek istiyorum medya da çıkan haberler şuan için asılsızdır.Başka soru yok ise herkese iyi sezonlar diliyorum.

NYK KNICKS COACH

EgemenCHA
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com