Soru 32. Sezon Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

01 Şub 2018 22:08 #17 Yazan: Casmet
Raptors koçu M ; Kanada hava yollarına ulaşımda yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum ( air canada / VC ) Bu takımın başında olmak müthiş bir duygu herşeyi yapabilen ama kazanmayı gerçek anlamda bilmeyen bir oyuncu topluluğuna sahibiz ! Buraya gelme amacım onları en üst seviyeye taşımaktır yani winner olmaya.. Zorlu bir sezon bizi bekliyor , zorlu koçlar zorlu takımlar ama biz herşeye hazırız izleyelim görelim !!

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

09 Şub 2018 21:22 #18 Yazan: JABS_20
Orlando Magic ile ilk sezonu için basın açıklaması yapan koç Selvi şunları söyledi: " Öncelikle 31.Sezonu Wizards ile şampiyon olarak bitirmek önemliydi. Şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 32.Sezonda iddası pek büyük olmayan bir takımla, Magic ile oynayacağız ilk hedefimiz şehre playoff heyecanını getirmek olacak. Oyuncularıma güveniyorum, modern basketbolun gerekliliklerini sahaya yansıtabilecek bir takıma sahibiz. Herkese yeni sezonda başarılar diliyorum "

20 Şub 2018 13:26 #19 Yazan: nedjohnsen

TSBT'de 32. Sezonda normal sezon maçlarının tamamlanmasıyla ligin tamamında play off heyecanı hissedilmeye başlandı. Çok yüksek bir yüzde ile maçların tamamlandığı sezonda Batı Konferansı'nda hozguryilmaz 'ın Portland Trail Blazers ile play offlardan çekildiğini açıklamasıyla nedjohnsen ilk defa San Antonio Spurs ile play off oynamaya hak kazandı. Oldukça mutlu görünen koç basın toplantısında soruları cevapladı.

-Koç tebrikler! Play off heyecanına sonunda ortak olmak nasıl bir duygu?
Harika! Sezon sonuna yaklaştıkça acaba olur mu diye düşünmeye başlamıştık. Matematiksel olarak da şansımız devam ediyordu aslında ancak son iki maçımızı oynayamadığımız için o treni kaçırmış ve açıkçası çok üzülmüştük. Oynayıp, kazanabilseydik belki de 5. sıradan play off oynama şansımız olacaktı. Tam yazık oldu diye düşünürken, Blazers cephesinden gelen haber ile sevindik. Ama tabi bu buruk bir sevinç. Rekabetin doğası gereği hem normal sezonda hem play offlarda tüm koçların maçların tamamını oynayabilmesini isterdim.

-Sezonun kısa bir değerlendirmesini alabilir miyiz sizden? Ligin sonlarına doğru ufaktan bir ivme yakalamış görünüyorsunuz. Play offlarda da arkanızdan esen bu rüzgar devam eder mi sizce?
Ligin ilk iki maçını ligin yükselen yıldızlarından olan sinanceylan ve SamiDe24 'e karşı oynadık ve sahadan farklı mağlubiyetlerle ayrıldık. İlk galibiyetimizi aldığımız maç, müthiş heyecana sahne oldu ve 3 uzatma sonunda bitti. methenn 'in Toronto Raptors'u ile oynadığımız ve son topta kaybettiğimiz maç bizim için dönüm noktası oldu. Son derece keyifli geçen maçın tamamında sakin ve güzel basketbol oynadık. Bunu da kalan maçlarımıza yansıtırsak galibiyetler alabileceğimize inandık. Takip eden 7 maçın 5 tanesini kazanarak kapattık sezonu. Bu maçların içinde geçen sezonun finalistleri Virtinsanity5 ve Jabsioust gibi isimler vardı üstelik. Umarım play off oynarken yine heyecanımıza yenilmeyiz ve güzel basketbol oynamaya devam ederiz.

-Play offda rakibiniz captaincorporate ve Golden State Warriors olacak. Ligin en iyi hücum eden takımlarından birine karşı nasıl bir oyun planınız olacak?
Kendi oyunumuzdan şaşmayı düşünmüyorum. Elbette ufak tefek savunma değişiklikleri olacaktır ama San Antonio Spurs bugüne kadar ne oynadıysa aynısını oynayacak. Artık takım halinde bir üst seviyedeyiz. Oyunumuzu da bir üste taşımak zorundayız. Bunu yapabileceğimize inanıyorum.

-Şimdiden bol şanslar koç. Başarılı olmanız dileğiyle.
Teşekkür ediyorum. Tüm takımlara play offlarda başarılar diliyorum ben de. Herkese iyi eğlenceler.

TSBT Sonsuza Dek!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

01 Mar 2018 13:47 #20 Yazan: nedjohnsen

San Antonio Spurs 32. Sezonu takımın önemli isimlerinin katıldığı basın toplantısı ile tamamladı ve yeni sezon için beklemeye başladı. LaMarcus Aldridge, Manu Ginobili, Kawhi Leonard ve Tony Parker'ın tüm içtenlikleriyle soruları cevapladığı basın toplantısı ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

TSBT Sonsuza Dek!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, ogzhnynya

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com