Soru 31. Sezon Genel Konuşma | Draft | FA | Basın Toplantıları

17 Kas 2017 16:57 - 24 Kas 2017 10:45 #1 Yazan: Virtinsanity

TSBT 31. Sezon Bilgilendirmesi:

Lig Sayfası: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lig Başvurusu: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Zorluk: Hall Of Fame
Slider: Hall of Fame
Çeyrek: 12 dakika
Sezon Maç sayısı: Tek Maç / Rövanşsız
Playofflar: 12 Katılımcı 3-5-5-7 (3&6. arasında 2ye gelen ilk tur.)
Sezon Resmi Süresi: - 23 Gün || 28 Kasım Salı --> 21 Aralık Perşembe
Playoff Süresi: - 12 Gün ||21 Aralık Perşembe --> 02 Ocak 2018 Salı
Takas Son Günü: - 13. Gün 13. Maç
TSBT TV Canlı Yayın Kanalı: go.twitch.tv/tsbt
TSBT TV Full/Özet Maç ve TSBT Stüdyo: www.youtube.com/user/ataman5

Playoff ve Minimum Maç Sayısı: 19

TSBT 31. SEZON ŞAMPİYONA ÖZEL ÖDÜL!!!

TSBT 31. SEZON Şampiyonumuza İstanbul'da ise bir TSBT buluşmasında, diğer illerde ise +1 arkadaşıyla beraber Carls JR'dan istediği 1er menü ödül olarak verilecektir.

Detay:
* Double Western Menü hariç diğer tüm menüler dahildir.
* İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası dahil olan yerler: Zorlu, Özdilek, Kozyatağı Carrefour, Bahariye restorantlarında.
* Ankara: Ankamall ve KentPark restorantlarında.

Detaylar devam edecektir...

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: captaincorporate, gorkemgokbulut

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

17 Kas 2017 17:01 - 24 Kas 2017 10:54 #2 Yazan: Virtinsanity
TSBT 31. SEZON FA LİSTESİ
31. Sezona özel FA listemiz ve gerçekleştireceğimiz açık artırmayla şimdiden herkese hayırlı ve çok çok keyifli olmasını dilerim.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nedjohnsen, ogzhnynya, captaincorporate

26 Kas 2017 18:13 #3 Yazan: captaincorporate
Merhaba Arkadaşlar,

Bu sezon New Orleans Pelicans çatısı altında çalışmalarıma devam ediyor olacağım. Öncelikle herkesin aklında ki ortak konuya cevap vermiş olayım. Evet takas düşünüyoruz. Benim bugüne kadar Koçluk yaptığım her takımda olduğu gibi Pelicans ile de sancılı bir başlangıç süreci yaşayacağız fakat takımımızın takasları tamamlandıktan ve takım birbirine alıştıktan sonra gittikçe açılarak sezonu güçlü kapatacağımıza inanıyorum. Bu ilk günlerde taraftarlarımızdan sabırlı olmalarını rica ediyorum.

Takımımız malum 2 adet stardan oluşuyor, öncelikli hedefimiz takımı sadece 2 star değil genel olarak yetenekli oyuncularla dolu hale getirebilmek olacaktır. Bu sebeple Davis ve Cousins elbette çok değerli takas kapıları açıyor bizlere. Hedefimiz 2 oyuncuya güvenerek değil 7-8 oyuncunun verim sağlayacağı bir sistem kurabilmek.

İlk sezonumun çaylaklığından dolayı bazı rotasyon hataları ve bazı defansta hücumu okuyamama sorunları yaşadık, çok güzel giden sezonumuzu maalesef tatsız kapattık. Elbette hedefim bu sezon bu hatalarımdan ders alarak ve daha tecrübeli koçları inceleyerek geçen sezonun üstüne koyup ilerlemek. Bu sezon bütün lig için daha kalabalık ve daha eğlenceli geçeceğe benziyor. Bizim için kesinlikle altın fırsat diyebilirim.

Son olarak takımımızın hücum odaklı başarısına güvenim sonsuz fakat bu sezon farklı olarak savunmada daha başarılı işler çıkartmamız gerektiği konusuna vurgu yapmak istiyorum. Bu sebeple bench oyuncularımız genellikle boyu olan wingspanı geniş ve hızlı oyunculardan oluşuyor. Savunma vurgusu ve rotasyon sürekliliği ile takımı dinç ve savunmada sert oynayan bir takım haline dönüştürmeyi umuyoruz. Unutmayalım basketbolda meşhur bir söz vardır, "Hücum maç kazandırır, savunma şampiyonluk". Elbette Warriors gibi takımların hücumları inanılmaz akıcı olsa bile aslında şampiyonlukta ki en büyük etkenleri savunma da ki başarılarıdır.

Herkese Kolay Gelsin. 31. Sezon hepimiz için hayırlı uğurlu olsun şimdiden.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

26 Kas 2017 19:08 #4 Yazan: Rebirth35
Herkese merhabalar

Detroit Pistons olarak sezona üç takas ile girdik.
Savunma ağırlıklı bir takım oluşturup playoffa yatırım yaptık.
İlk 5 imizden sadece Bradley ve Drummond gelecek sezon kadro da kendine yer bulabildi.
Takas sezonunu tamamladık sezon boyu başka takas yapmayı düşünmüyoruz. Takımın anahtarını Lowry e telim ettik birkaç sene önceki prime timelarına dönmesi için ona bir şans daha veriyoruz umarım yüzümüzü kara çıkartmayacaktır.
Hedefimiz play off , doğuda herkes iddaalı durumda.
Şampiyonluk yarışı için birçok aday bulunuyor. Şampiyonun doğudan çıkacagına inanıyorum.Favorim biraz klişe olacak ama Tolga :)
Herkese bol şans diliyorum bu sezon kolay maç olmayacak gibi görünüyor , şansa ihtiyacımız olacak..

" Hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım. "
M.J

26 Kas 2017 19:09 #5 Yazan: SinanCyln
Herkese merhabalar. TSBT 31.Sezon için Milwaukee Bucks takımı koçu olarak sezon öncesi basın toplantımıza hoşgeldiniz diyorum. Öncelikle burada bulunduğum ve Bucks ailesine katılıp bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. 2 sezon boyunca çalıştığım, gönülden bağlı olduğum Toronto Raptors'tan ayrılmak elbette zor oldu fakat hem benim için hem de Toronto için bir yenilik zamanının geldiğini düşünüyorum. Bana yılın koçu ödülünü kazandırarak beni onurlandıran tüm eski oyuncularıma da teşekkür ediyorum. Oraya bir gün mutlaka döneceğimi biliyorum fakat şimdi bütün dikkatim ve çalışmam Bucks için. Sezonun başlamasına çok az kaldı. Takımın durumu gayet iyi, kadromuzu Monroe ve Jackson ile güçlendirdik. Ayrıca önemli takas görüşmelerimiz var. Takım beni, ben de takımı tanımaya çalışıyorum fakat şunu söyleyebilirim ki takımın oyun yapısıyla benim oyun tarzım birbirine çok yakın. Hazırlık maçlarında da galibiyet oranımız yüksekti, umarım sezona da güzel bir başlangıç yapabiliriz. Takımın liderliğinde Giannisin olduğunu inkar edemeyiz, gerçekten muazzam bir oyuncu. MVP adaylığında yolu açık olacaktır. Hedefimiz her zamanki gibi maç maç ilerlemek. Yine Doğu konferansındayız ve rakiplerimiz kuvvetli. İlk 6'ya girip yine playoffa ulaştığımız bir sezon olması ilk amacımız. Umarım sezon sonu güzel yerlerde oluruz. Tüm koçlara da başarılar diliyorum, hepimiz için güzel bir sezon olması dileğiyle..

Sinan Ceylan
Head Coach of Milwaukee Bucks
#FearTheDeer

26 Kas 2017 19:12 #6 Yazan: Dersoy
sezona cp3 yollayarak başladık. Griffin ve beverley nin gelişi şampiyonluğa olan inancımı körükledi. Taraftarlara tek şey vadediyorum bizi izlerken orgazm olacaklar rakip potaya üçlük yağdıracağız. Bütün koçlara başarılar diliyorum yeni sezon hayırlı olsun.

26 Kas 2017 19:20 #7 Yazan: Methen
31. Sezonda tüm takımlara başarılar dilerim. Sezona Cp3 - Griffin takasıyla başladık ama istediğim takımı oluşturabilmem için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Hedefimiz tabi ki playoff değil , biz zaten hep oralarda olduk ! Hedefimiz keyifli bir sezon geçirip kaybettiğimiz maçlarda bile rakibin saygısını kazanmak.. Lob city is back !!

26 Kas 2017 19:39 #8 Yazan: kurkcu
Toronto Raptors koçu olarak yaklaşık 3 sezona katılım yapamadığımız tsbt liginin 31. sezonuna merhabalar öncelikle. Bu katılım sağlayamadığımız sezonlarda HoF koçlarımızı izleyerek derslerimize çalıştık :D Bu sefer biraz gerilerden seçmemize rağmen yinede iyi bir takım tercihi yaptığımızı düşünüyorum en azından iyi uyum sağlayabilirsek playoff u görürüz . Tabiki bunun yanında offseasonda boş durmayan diğer bir koç Arda ile 2 takas gerçekleştirip kadromuza eski starlarımız Lowry ve Ibaka karşılığı R. Jackson ve T. Harris'i ekledik. Sezonun ilk gününden tüm koçlara başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum :)

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com