Soru 29. Sezon Genel Konuşma ve Free Agent Açık Artırması

16 May 2017 23:56 #9 Yazan: EgemenCHA
Herkese Selamlar

Bilindiği üzere bu sezon birinci torbada olmamıza rağmen şanssızlık ardı ardına bizi buldu ve 8. sıradan Detroit Pistons takımının başına geçtim.Takımın başına geçtiğimiz andan itibaren telefonların ardı ardına kesilmedi ve ilk hamleyi Grizzlies ile yaptığımız takasta gerçekleştirdik.Ardından pazar akşamı 22.30 da gerçekleştirilen FA gecesinde büyük bir sürprize imza atıp ''The Manimal'' Kenneth Ffaried'e şanlı Pistons formasını giydirdik.Sonrasında, takımın süperstarı Andre Drummond ile yolları ayırıp Andrew Wiggins'i son yılların dışlanmış şehri Detroit'e getirdik.Preseason'ın son hamlesini ise San Antonio Spurs ile yaşanan takasta gerçekleştirdik.Sene başı hazırlık döneminde büyük sıkıntılar yaşadığımız Reggie Jackson'ı Batı yakasına yolladığımız takasta,Danny Green vs Patrick Mills'i kadromuza kattık.Takımı aldığımız günden bu yana daha iyi bir takıma sahip olduğumuzu ve playofflara katılmak açısından iddalı olduğumuzu söyleyebilirim.Yıllar öncesindeki heyecanı bu şehre getirmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.Herkese keyifli.eğlenceli ve fair play'in ön planda olduğu bir lig dilerim. #TogetherStronger
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

17 May 2017 00:07 #10 Yazan: Casmet
Nyk atesi yeniden yansin !!! Son siradan eski takimimin basina gectim , salona ilk adimimi attığımda yerin titrediğini hissettim bu takım olması gereken yerde değil tek amacım bu sezon ilk 4 den playoff yapmak ! Kadromuz özellikle bench çok sıkıntılı 1 2 dokunuşla Nyk eski günlerine kavuşacak.. Şimdiden ligin en pahalı biletlerini alıp maç izlemeye gelen herkese teşekkürler MSG da maç vermek yok... #This is my town
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, EgemenCHA

17 May 2017 00:36 #11 Yazan: berkklafcioglu13
Öncelikle herkese merhaba,

29.sezon öncesi tüm koçlara başarılar ve heyecan dolu bir sezon diliyorum. Boston şehrine veda etmek benim için çok zor olsa da efsane koç Popovich'in takımının başına geçmek benim için heycan verici bir duygu. Bildiğiniz üzere FAde Jeremy Lin'i kadromuza kattık ardından Bad Boys'lardan Reggie Jackson'u mills ve green karşılığında takımımıza kattık ve yolumuza 3 guardla devam etmeye karar verdik. Hazırlık sürecinin son gününde ise Spurs ile efsaneleşmiş Manu Ginobili'yi IsoJoe 'Joe Johnson' ile takasladık. Artık sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

All Spurs Everything.

17 May 2017 00:37 #12 Yazan: iulukaya
Merhaba değerli koçlar,

Bu sezon 27. sezondan mecburiyetten dolayı yarım bıraktığım bir hikayem olan Wolves'in tekrar yönetimine geçtim. Önceki sezondan farklı olan bir kadro planlamasıyla yola çıkıp ligin en iyi pota altını oluşturma düşüncesiyle takas görüşmelerine başlayıp Detroit Pistonslu dev Drummondu kadroya katmak istedik ve uzun görüşmeler sonucu batıda herkesin gözünü korkutacak bir pota altına ulaştık Drummond-KAT gerçekten çok iyi oldu. Tabii bunun için Wiggins gibi bir yıldız ile Dieng gibi bir dinamoyu kaybettik. Şu anda lig başlamadan idare edebilecek bir 3 numara bulup takası kapatmayı düşünüyoruz. Drummond gelince KAT için bir çok takas dedikodusu ortaya çıktı fakat KAT benim favori oyuncularımdandır ve kolay kolay bırakacağım bir oyuncu değil :) Bakalım bu yapılanma Wolves'u nereye kadar taşıyacak

17 May 2017 16:42 #13 Yazan: istanblue58
Yeni sezonda Utah ile oynayip sezonu kapatma dusuncem vardi ama Arda sagolsun bu dusuncemin onune gecerek benden once Utahi secti Ardaya olan kirginligimi buradanda bellirtmek isterim. Indiana Pacers sectim cunku oyuncu yapisi biraz daha takim oyununa yatkin, takimlarimda superstar oyuncu barindirmayi sevmeyen yapim oldugundan Paul George takimdan gonderip yerine eski ogrencim Gordon Hayward dahil ettim. Sezonu iyi yerde bitirmeyi arzu ediyorum. Atına bakan ardına bakmaz diyorum ve susuyorum :)

17 May 2017 16:51 #14 Yazan: TheRingHunter
Merhaba Tsbt,

Tsbt'ye zorunlu sebeplerden verdiğimiz ara sonrasi 2k16yi bay gecmek zorunda kalip 2k17de geri döndük. Ama Nyk ile ilk sezonumuzda ağır paslanma sinyalleri verip ligden bir nevi emekliye ayrılmıştık.

Ancak hala yarım kalan şeylerin olduğu hissi ve eski şanlı günlere dönebilmek için genç ama yetenekli Bucks kadrosunu gözümüze kestirdik.

Bakalım sonuç ne olacak göreceğiz ama umudumuz 4lü playoffa adımızı yazdırmak.

18 May 2017 00:15 #15 Yazan: Rebirth35
Utah jazz olarak kafaya oynayan bir takım oluşturmaya çalıştık.
İlk 5 den sadece Hill ve gobert i kadroda tutmayı düşünüyorduk ve bunu gerçekleştirdik.
Paul george takasıyla lider oyuncu problemi çözdüğümüzü düşünüyorum.
Herkese başarılar, bir "sakatlık" çıkmazsa hedef şampiyonluk..

" Hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım. "
M.J

18 May 2017 11:53 #16 Yazan: JABS_20
3 sezon üst üste final oynadıktan sonra bu sezon biraz daha kafa dinlemeye ihtiyacımız vardı.Tabi drafttan son sırada seçmemizin de burada etkisi var ama Atlanta Hawks ile keyifli bir sezon geçirmeyi umuyorum.Fa'den yaptığımız Bledsoe hamlesi ile Dennis Schröder takasının yolunu açmış olduk.Bu yolla da Dennis'i pacers'a gönderip C.j Miles ile anlaştık.Bu takas ile takımımızdaki şut sorununu bir nebze de olsa çözmeyi planlıyoruz.Zaten Bledsoe,Millsap ve Howard ligin en elit savunmacı oyuncularından bazıları bu yolla savunma ağırlıklı bir sezon ile konferans finali oynamayı hedefliyoruz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com