TSBT NBA 2K18 30. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (08 Ağu 2017)

Playstation 4 platformunda düzenlediğimiz TSBT Sezonlarında 30. sezonumuza NBA 2K18'in çıkışıyla start vereceğiz.
TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Yeni başvuran koçların Clutch-41 PSN'ini eklemelerini rica ederim.

Soru 29. Sezon Genel Konuşma ve Free Agent Açık Artırması

02 Haz 2017 00:19 #21 Yazan: TheRingHunter
Bucks olarak 6-4 le sezonun ortasını geçtik. Şu anda zorlu doğu konferansında playoff eşiğinde duruyoruz gibi görünüyor. Ancak önümüzde özellikle kendi konferansımızda zor maçlar var. Şu anda playof şansımızı %50 görüyoruz. Son haftalarda formunun zirvesinde olan Jabari'ye form düşüklüğü yaşayan Ante de katılıp 2 numaralı pozisyondan biraz daha istikrarlı bir katkı alabilirsek bu oranı biraz daha arttırabiliriz. Tüm koçlara kalan maçlarında başarılar...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

02 Haz 2017 10:42 #22 Yazan: Virtinsanity
Wizards ile 7-3lük performans elde ederek sezonu yarıladık.

Bireysel oyuncu değerlendirmelerini sezon sonuna bırakmak istiyorum, tüm oyuncularıma her zaman güveniyorum ve performanslarının üstüne koyarak devam edeceklerine inanıyorum. Takım olarak değerlendirdiğimizde ise 3 mağlubiyet aldık. Warriors, Bucks ve Cavliers karşısında bu mağlubiyetler geldi ilgili maç röportajlarında da görebileceğiniz üzere karşılıklı oynamaktan son derece keyif aldığım 2 koçumuz Bucks koçu TheRingHunter ve Cavaliers koçu T_emperorism'e kaybettiğimiz maçların malesef sebebini bağlantı ve lag sorunlarına bağlamak zorundayız.
İlk maçımız ve mağlubiyetimiz olan Dersoyyy'un Warriors'ı ile karşılaştığımız maçta ise mücadelemizden ve savaşımızdan çok memnun kaldım karşımızda güçlü bir takım ve oyuna çok çalışan bir koç vardı bu mağlubiyeti de oldukça doğal karşılıyoruz.

Aldığımız galibiyetlerin tümünü hak ederek kazandık, hem savunma hem hücumda güzel işler yaptık daha da iyi oynamalıyız, bağlantımızla birlikte yükselen performanslarımıza devam etmek istiyoruz. Doğu yakasında 2 maçımız kaldı 2sinide mutlaka kazanmalıyız. Doğu yakasında iyi takımlar ve çok tecrübeli koçlar var Playoff potası 4 takımdan oluşacak o yüzden performans düşüklüğüne tahamülümüz asla yok, hem ben hem oyuncularımız bunun farkındayız.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

03 Haz 2017 02:04 #23 Yazan: iulukaya
Sezon ortasına istediğimiz gibi giriyoruz ve Playoffa girememiz bu saatten sonra mucize olarak adlandırılabilir. Takım yapısı olarak takımın yüzdesizliğinden şikayetçi olmama rağmen 8 galibiyet 2 malibiyetimiz var. Bunlardan biri poff rakiplerimden biri olacak Arda'ya hezimet şeklinde oldu kendisi ne atsa girdi bizde ne atsak kaçırdık. Diğeri Portlanda 2 uzatma sonucunda kaybettik gayet zevkli ve heyecan dolu bir maçtı şans bizim yanımızda olmadı. Sezon başından beri dediğim Towns gerçekten MVPliği istiyor 30 sayı 12 ribaund ortalama ile ligi domine etmiş durumda şuan genç oyuncu. Drummondun takıma gelmesinden memnunum bize sertlik ve rakip pota altında büyük tehdit yaratıyor, ligin ribaund lideri olması da bunun göstergesi. En memnun olmadığım oyuncu kendisiyle yıldızlarımız hiç barışmayan Lavine gerçekten bazen beni çıldırtıyor. Fakat takım olarak iyi pozisyondayız. Ligin yüzük koleksiyoncusu Tolgayı yendik, GSW alan Doruğu yendik. Bundan sonra ki maçlar playoffta sıramızı belirleyecektir.

04 Haz 2017 16:16 #24 Yazan: JABS_20
Sezonun ortasına 6-3 gibi bir record ile girdik ancak sonraki 2 maçı kaybederek bir anda 6-5 e geldik artık önümüzdeki maçlar bizim için çok kritik ve mutlaka kazanmamız gerekiyor hedefimiz 10-5 ile playoffu zorlamak. Sezonun ilk yarısı için konuşacak olursam takım olarak çok dengesiz oynuyoruz ve şut konusunda istikrarsızlığımızı bir türlü çözemedik. Kadro mühendisliği olarak gerçekten sıkıntılı bir takım olduğumuzu söyleyebilirim buna ek olarak Howard ve Millsap'ın istikrarlı performansı beni mutlu ediyor. Ancak dış oyuncularımızdan aynı ölçüde katkı alamıyoruz.Bakalım sezon sonuna kadar nasıl bir reaksiyon göstereceğiz?

04 Haz 2017 20:32 #25 Yazan: semihetci
Sezona sürpriz Utah, Pacers, Pistons galibiyetleri ile giriş yaparak 5 galibiyet aldık. Ancak savunmadaki aksadığımız yeri yakalayıp kullanan koçlar ve maç içinde sakin kalamayarak üst üste mağlubiyetler aldık.

Lig başlangıcında playoff planları yapmadığımız için üzerimizde bir baskı yok. Maksimum keyif alarak doğru basketbolu oynamaya çalışmaya devam edeceğiz. Örneğin Bucks ve GSW yenilgilerinde oynadığımız oyundan çok keyif aldık.

Oyun planımız şekillendi ancak top kayıplarına bir çözüm bulmamız ve savunmada aksayan yönümüzü iyileştirmemiz gerekiyor. Bunun için ufak dokunuşlar yapıyoruz, son maçlarda faydasını gördük. Kalan maçlarda mücadelemizi sürdürüp sonuca en son bakacağız. Olur da playoff yaparsak takım büyük iş başarmış, koç olarak önemli bir iş eşiği atlamış olacağız.

Tüm koçlara keyifli oyunlar ve başarılar dilerim.

08 Haz 2017 11:54 #26 Yazan: berkklafcioglu13
Sezonu konferans lideri olarak tamamlamak gurur verici, bildiğiniz üzere sezona ağır bir toronto yenilgisi ile başladık ancak oyuncularım bu mağlubiyetten çok iyi dersler çıkardı ve üst üste galibiyetler aldık. Sezonun ortalarında bazı maçlar afallasak da sezonun sonunda aldığımız galibiyetlerle konferans lideri olduk. İlk turda rakibimiz Warriors, ligin en güçlü kadrosuna sahip takımı. Free Agent döneminde, güçlü olan kadrosuna Jokic gibi ligin en dominant uzununu kattı. Takımda 5 tane süperstar yıldız var, onları durdurmak zor olsa da başarmaya çalışıcaz. Doruk Ersoy'da çok iyi bir koç ve playofflara takımını çok iyi hazırlıcaktır, yapacağı bütün hucüm ve savunma setlerine hazırlıklı olmamız gerekiyor, biz dersimize çok iyi çalışacağız, evimizde taraftarımızın desteği ile maç kaybetmek istemiyoruz. Normal sezonda başa baş giden maçta galibiyet ile ayrılmıştık ancak Warriors'a karşı bunu kaç maç üst üste yapıcaz hep birlikte göreceğiz. Playoff dışında kalıp bu ligi güzelleştiren tüm koçlara da tebrikler, playoffa katılacak tüm takımlara ve koçlarına da başarılar diliyorum. #GoSpursGo

08 Haz 2017 17:50 #27 Yazan: SinanCyln
Bizim için çok verimli bir normal sezon oldu. 10 galibiyet alarak 3.sıradan playoffa girmeyi başardık. Takımımdan genel olarak memnunum. Hala geliştirmemiz daha iyi olmamız gereken yönlerimiz var fakat güçlü koçların ve rakiplerin arasından sıyrılıp playoff yapmayı başardıysak başarılı ve iyi bir takımız demektir. Sezon içinde yaptığımız takasın, koyduğumuz agresif ve inatçı oyunun da bunda etkisi fazla oldu. Normal sezonu sakatlıksız geçirmemiz de bizim için artı bir yön oldu, umarım playoffta da oyuncularım sakatlık yüzü görmezler. Başarılar ve galibiyetler arttıkça, sert maçlar geçirdikçe eleştiri oklarının da hedefinde olduk. İyi ve kötü eleştiriler aldık, hepsinin iyi niyetli olduğunun bilincindeyiz en azından böyle umuyoruz buna inanıyoruz ve bu eleştirileri hem dikkate alıyoruz ve cevap verip kendimizi bir kez daha kanıtlamak içinde önümüzdeki maçları iple çekiyoruz. Playoffta rakibimiz de belli oldu, ilk turda başkanımız sayın Oğuz Ataman'ın yönettiği Washington Wizards takımıyla eşleştik. Dürüst konuşmak gerekirse, playoffa kalsan hangi koçla eşleşmek istemezsin deseler ilk başlarda söyleyeceğim bir koç ve takım denk geldi. Ev sahibi avantajının da rakipte olduğunu düşünürsek işimiz çok zor ama sonuna kadar savaşıp elimizden geleni yapıcaz. Favori olan taraf rakibimiz ama bizde kolay lokma olmadığımızı gösterip son topa son saniyeye kadar oyunda kalıp müdadelemizi vericez. Umarım güzel bir playoff serisi yaşarız. Normal sezonda playoff potası dışında kalıp maçlarıyla lige renk katan tüm koçlara teşekkür ediyor, playoffa kalma başarısı gösteren tüm koçlara yürekten başarılar diliyorum. #WeTheNorth

Sinan Ceylan
29.Sezon Toronto Raptors Koçu

09 Haz 2017 04:42 #28 Yazan: iulukaya
Batıda yakın biten bir sezonun ardından 1 galibiyet ile 1.liği kaçırdık tabi maç eksiğimizde çoktu. 10 galibiyetli 3 koç vardı ve ben GSW'yi, Utahta beni yendiği için 3. sırada tamamladım. Utah ile eşleştik ve ev sahibi avantajı Utahta bulunuyor. Arda lige benden bi sezon sonra girdi fakat aynı devreden sayılır ve İzmir'e gittiğimde de yüz yüze görüştüğüm bir kardeşim. Eğlenceli ve sert bir seri olacaktır. 2'mizin oyunları birbirmize hep ters gelmiştir. O dış şuta ağırlık verir bizde içeriden oynarız. Son maça gidiceğini düşündüğüm bir seri olacak. İkimizde bu sezonun MVP'sine sahip olduğumuzu düşünüyoruz bakalım MVPler playoffta nasıl performans sergileyecek. Ve bu eşleşmenin erken bir konferans finali olduğunu düşünüyorum. Bu eşleşmeden devam edicek kişi batıdan finale yürüyecek kişi olacaktır. Kendisine başarılar diliyor ve dostça bir seri olmasını diliyorum.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com