TSBT NBA 2K18 30. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (08 Ağu 2017)

Playstation 4 platformunda düzenlediğimiz TSBT Sezonlarında 30. sezonumuza NBA 2K18'in çıkışıyla start vereceğiz.
TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Yeni başvuran koçların Clutch-41 PSN'ini eklemelerini rica ederim.

Soru Vinyl

08 Tem 2016 19:21 #1 Yazan: Virtinsanity
Tabi ki ilk konu yine benden gelsin. Bu Kategori altında beğendiğiniz ya da nefret ettiğiniz kendisi hakkında herhangi bir düşüncenizin olduğu sinema, müzilk, tv ve diziler hakkında istediğiniz her şeyi yazabilir ve bizleri aydınlatabilirsiniz arkadaşlar.

Benim bahsetmek istediğim dizi Vinyl. Yakın zamanda HBO tarafından ilk sezonu yayınlanıp biten muhteşem bir dizi.
Benim gibi sizlerde Rock N Roll hayranıysanız bu diziye kesinlikle müptela olursunuz. Tam anlamıyla 70'li yılların Sex Drugs ve Rock N Roll hayatını çok farklı karakterler üzerinden harika bir şekilde anlatıyor ve aynı zamanda aksiyonu neredeyse hiç bir bölümde eksik olmuyor hep bir ya şimdi ya da nasıl ya şeklinde bir şok halinde sizi bırakabiliyor. Muhteşem müzikler de zaten dizinin cabası ve tabi benim bizzat çok beğendiğim kadın oyuncu Olivia Wilde'da dizide rol alıyor.

Kısaca dizinin Basın Detayı:

HBO'da ekrana gelecek olan dizinin yaratıcılığını Terence Winter üstleniyor. Martin Scorsese bölümlerden birinin yönetmenliğini üstlenirken de, Mick Jagger da yapımcılık koltuğunda oturacak. Resmen rüya kadroyu buluşturan Vinyl isimli dizi, 1970'li yıllarında New York'unda müzik piyasası, müzik anlayışı ve rock 'n' roll'un esip gürlediği günleri konu alacak.

Bence kesinlikle izlemelisiniz. Sizlerinde diğer beğenilerinizin olduğu tüm yapıtlar hakkında yeni konularınızı bekliyorum.

Selamlar, sevgiler..

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com