Soru OnlineLig.Net Portalı Güncellemesi V3

26 Tem 2015 03:45 - 27 Mar 2016 12:03 #1 Yazan: Virtinsanity
Merhaba basketbol severler,

Sitemiz bugün (26 Temmuz 2015) itibariyle %95 oranında mobil/tablet uyumlu görünüme geçmiştir. Gözden kaçan ya da geliştirilmesi hakkında fikir belirtebileceğiniz her konuda bana yazabilirsiniz. 2 aylık bir çalışmanın sonunda güzel bir şeylerin ortaya çıktığını düşünüyorum.

Aynı zamanda Kullanıcı profillerine Madalya sistemini de entegre etmiş bulunmaktayım. Bu konuda da hem madalya dağıtımı şablonu hem de görselleri konusunda fikirlerinize açığım. İlk madalya tabiki de TSBT Basketbol Liginde 5 kez kupa kaldırmış olan Cem Ertuğrul yani TheLastOutlawCE koçumuza verilmiştir. Kullanıcı profilinin altında görebilirsiniz.

Gelişen portalımızda her gün sizleri burada paylaşımlarınızla görmeyi çok istediğimi tekrar belirtmek isterim. Hepimize hayırlı olsun.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

18 Eyl 2015 18:12 - 18 Eyl 2015 18:22 #2 Yazan: Virtinsanity
OnlineLig.Net Portalı Güncellemesi V2 (18 Eylül 2015)

Yenilikler:

* %100 oranına yakın mobil uyumluluk. (Sitenin her parçası)
* Takım yönetme (Team Info, Matchday vb.); artık tüm bu kontrolleri siteye giriş sonrası Koç Paneli altında sağ tarafta görebilirsiniz. Yönettiğiniz takımın tüm maç, istatistik, fotoğraf ve video ve maç yorumları girdilerini direkt olarak bu panel altında yönettiğiniz takıma tıklayarak yapabilirsiniz.

* Yeni Koç ya da Oyuncu Kartları eklendi. Tamamen sizin hesabınız kontrolünde olan bu kartlara, koç olarak takımınızın yanında staff kısmından ulaşabilirsiniz. Eğer yaptığınız maçlarda istatistik bölümüne koç kartınızı ekleyip takımınızın attığı "sayı, şut yüzdesi, ribaunt, top çalma vb." bilgilerin girdisini yaparsanız koç kartlarınızda canlı şekilde istatistikler üretiliyor olacaktır. Aşağıdaki linklerde örneklerini inceleyebilirsiniz. Tüm koçların kullanması halinde bu kart sistemi devam edecektir. Aksi takdirde sadece site kullanıcı profillerinize bağlantı verilecektir.
- Virtinsanity5 Koç Kartı
- TheLastOutlawCE Koç Kartı
- uku0303 Koç Kartı

* Maç girdileri yenilendi. Artık yapmış olduğunuz maçları koçlar olarak siz onaylayıp lig sıralamasında saydırabileceksiniz. "About Match" kısmına eğerki maçınızın bir özet ya da Buzzer videosunu hazırladıysanız direkt URL Youtube linkini ekleyerek ilgili videoyu maçınızdaki tabda hazır edebileceksiniz. Ve aynı zamanda tüm maçların altına diğer tüm kullanıcılarda yorum yazabilecek. Detaylı örneklerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
- Pelicans Mavericks Maçı Detayları

* Takım girdileri yenilendi. Tüm NBA takımlarının siz koçlarında fikirlerini beyan ederek belirteceği belli başlı takım bilgilerini takımlarımızın bilgilerinin altına ekleyebiliriz. Neleri görmek isteriz. Bizim bilgilerimizden neler olabilir. Mesela her TSBT Sezonunda o takımın son kadrosu vb. tüm bilgilerle belli bir şablonla tüm takımları donatabiliriz.
- Cavaliers Takımı Hakkında

* Ve çok daha fazla sayıda yenilik ve güncelleme sitenin her noktasında yapıldı. Tüm detaylar hakkında merak ettikleriniz ve fikirlerinizi iletin daha da gelişelim.

Destekleriniz için teşekkürler.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

27 Mar 2016 11:59 - 27 Mar 2016 12:04 #3 Yazan: Virtinsanity
OnlineLig.Net Portalı Güncellemesi V3 (27 Mart 2016)

Yenilikler:

* İleriye yönelik yepyeni Kullanıcı Profili
* Özel Mesajlaşma
* Arkadaş Ekleme
* Takvimli Etkinlik Oluşturma
* Oyuncu Kartları Geliştirmesi ve Oyuncu Listeleri

Dün itibariyle yepyeni bir kullanıcı Profiline geçiş yaptık. Bununla birlikte ileriye yönelik bir çok gelişim söz konusu olabilecek. Ayriyeten özel mesajlaşmada portalımızın özellikleri arasında yerini aldı. Yeni kullanıcı profilinde bir çok özelliği aynı anda erişimi mümkün kılmayı hedefliyorum. Değişiklik sebebiyle Profil resimlerinizi tekrardan güncellemenizi rica ederim aynı zamanda profilinize duvar resmi ekleme özelliği de geldi. Aynı zamanda ilerleyen süreçte daha da etkin kullanılmak üzere Oyuncu Takvim Etkinlik oluştuma sistemi devreye sokuldu, daha da gelişecek, Sezonlar>Etkinlik menüsüne bakabilirsiniz. Eksik gördüğünüz ya da daha iyi olabilir dediğiniz her konuyu bana lütfen iletin. Tüm bu yeniliklerin platformumuza sonsuz sayıda oyuncu getirmesi dileğiyle.

Destekleriniz için teşekkürler.
Selamlar,
Oğuz

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: JABS_20

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: nedjohnsen
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com