Çözüldü Mobilde forum yorumu sorunu

17 Eki 2016 22:52 #1 Yazan: kurkcu
Bir konuya yorum yazdıktan sonra genel okuma için aynı konuya girince yorumun ilk satırı başlık altında kalıyor , düzelirse sevinirim, iyi forumlar :) (telefonu yan kullanınca düzeliyor bu arada)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

18 Eki 2016 09:58 - 21 Eki 2016 15:08 #2 Yazan: Virtinsanity

kurkcu Yazan:: Bir konuya yorum yazdıktan sonra genel okuma için aynı konuya girince yorumun ilk satırı başlık altında kalıyor , düzelirse sevinirim, iyi forumlar :) (telefonu yan kullanınca düzeliyor bu arada)

Çok teşekkürler geri bildirimin için. Kesinlikle benim gözümden kaçmış bir detaydı ve şimdi sen dile getirince ne olduğunu anlayıp düzelttim sen de tekrar kontrol edip yazarsan mutlu olurum. Yine bu ve benzer durumlarda gözünüze çarpanları bu platform üzerinde bana iletmekten vazgeçmezseniz daha kullanışlı ve gelişmiş bir yapıya sahip olmaya devam edeceğiz.

Tüm geri bildirimlerinizi hemen halledebiliyorsam hemen o anda yapamıyorsamda mutlaka not alıp gelecek güncellemelerimizde üzerine düşerek gerekli geliştirmeleri yapmaya çalışıyorum.

Dediğim gibi beni her zaman bu forum üzerinde ve sitede bulabilirsiniz. Her konuda da her zaman bilgim ve becerim dahilinde sizlere destek olmaya devam edeceğim.

Teşekkürler.smile_1

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurkcu

18 Eki 2016 13:46 - 18 Eki 2016 13:47 #3 Yazan: kurkcu
Evet düzelmiş şimdi kontrol ettim , ilgi ve alakan için ayrıca bu kadar kısa sürede sorunla ilgilendiğin için çok teşekkürler oğuz abi :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

Sorumlular: nedjohnsen
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com