× Oyun konsolları Playstation 4, Xbox One ve PC ve oyunları hakkında aradığınız her şey...

Beğenildi Kardeşlik Ana Sayfa

16 Eki 2017 17:15 #17 Yazan: e0r6c
Merhabalar ben de biraz geç kalmama rağmen nba 2k18 için daimi kardeşlik arayanlardanım. Bilginize
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

09 Kas 2017 14:09 #18 Yazan: Rebirth35
Nba 2k18 için kardeş arıyorum. Almayı düşünen kaldıysa konuşabiliriz

" Hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım. "
M.J

08 Haz 2018 11:52 #19 Yazan: ataman5
Yeni oyun serisi yılına yaklaştığımız bu dönemde kardeşler olarak biliyorsunuzki uzun zamandır yürüttüğümüz içimizdeki dijital kardeşlik ortamıyla birlikte birbirimize maddi olarak yardım ediyor masraflarımızı yarı yarıya %50 düşürüyoruz. Yeni oyun yılı öncesi yine kardeş taleplerinizi bu konumuza bekliyoruz bizzat buradaki bir çok arkadaşımızın da bildiği üzere kardeşleri buluşturmayı kendime görev edinip herkese 1 kardeş diyoruz. Gelin yeni kardeşlerimiz olun büyüyelim birbirimize destek olalım. :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

08 Haz 2018 11:54 #20 Yazan: gorkemgokbulut
Selamlar,

Psn kardeşlik hesabım bitti. Yeni bir kardeşlik yapabilmek Nba 2K19 oyununu beraber oynayabilmek için başvuran olursa benimle iletişime geçebilir...

Görkem Gökbulut

05334388665

12 Ağu 2018 15:18 #21 Yazan: gorkemgokbulut
Tsbt ailesinden Yusuf arkadaşım ile kardeşlik hesabı için anlaştık. Plus üyeliği ve nba2k19 oyununu ortak kullanacağız.

Yine yeniden TSBT !

Nba 2K19 çıkış tarihini bekliyoruz !
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: istanblue58, ataman5

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com