× Oyun konsolları Playstation 4, Xbox One ve PC ve oyunları hakkında aradığınız her şey...

Beğenildi Kardeşlik Ana Sayfa

01 Eyl 2016 11:16 - 14 Ağu 2018 10:08 #1 Yazan: TheRingHunter
Merhaba arkadaşlar,

Bu sayfada kalıcı kardeş olanları, kalıcı kardeş arayanları ve belli oyunları alacak olup sınırlı kardeş arayanları toplayalım. Böyle bir konu gerekli bence.

KARDEŞLER

1. TheRingHunter(Haluk) - Jabsioust(Tayyip)
2. uluscuturkey(Ömer) - yucel7(Dinçer)
3. TheLastOutlawCE(Cem) - T_emperorism (Tolga)
4. Virtinsanity5(Oğuz) - sinancyln (Sinan)
5. iulukaya(İnan) - istanblue58(Yusuf) (Bu kardeşlik son buldu.)
6. Rebirth35(Arda) - kutaybaris(Kutay)
7. El_Sense (Anıl) - Dersoyyy (Doruk)
8. methenn (Metin) - semihetci (Semih)
9. gorkemgokbulut (Görkem) - istanblue58(Yusuf eski PSN Clutch-41)

KALICI KARDEŞ ARAYANLAR

1. theRatedKing (Oğuzhan)
2. El_Sense (Anıl) - buldu!
3. gorkemgokbulut (Görkem) - buldu!
4. semihetci (Semih) - buldu!

NBA 2k19 İÇİN KARDEŞ ARAYANLAR

1. gorkemgokbulut (Görkem) -buldu!
2. e0rc (Ercan)
3.

FIFA 19 İÇİN KARDEŞ ARAYANLAR

1.

Bilmeyenler için kardeşlik yöntemleri:

DAİMİ KARDEŞLİK

Yöntem 1: Karşılıklı ana hesap paylaşma.

İko ve Zack daimi PSN kardeşliği için anlaşırlar ve ana hesaplarını(Oyun oynayıp, trophy kasıp, arkadaşlarının olduğu hesap) hesaplarını birbirlerine verirler.

İko, Zack'in hesabını kendi PS4'üne "Primary" olarak kaydeder.
Zack'te, İko'nun hesabını kendi PS4'üne "Primary" olarak kaydeder.

Böylece herkesin ana hesabı kendi makinelerinde "Secondary" olur. Yani bu demek oluyor ki ben hem Zack'in hesabındaki oyunları, hem de kendi hesabımdaki oyunları ana hesabımda sorunsuzca oynayabiliyorum. Zack'te aynı şekil.

"Nasıl oluyor?" derseniz:

Hani "Primary" hesaptan indirilen oyun PS4'teki her hesapta çalışır ya, "Secondary" hesaptan indirilen oyun da sadece o hesapta çalışır.
İşte ben Zack'in hesabını "Primary" yaptığım için Zack'in hesabındaki oyunları PS4'ümdeki her hesaptan sorunsuzca oynayabilirim. Benim hesabım da PS4'ümde "Secondary" olduğu için kendi hesabımdaki oyunları sadece kendi hesabımda oynayabilirm.

Yani böylece Zack'in hesabındaki oyunları da, kendi hesabımdaki oyunları da kendi hesabımdan online-offline, trophy kasarak özgürce sorunsuzca oynayabilirim. Tabii ki hepsi Zack için de geçerli.

Yöntem 2: Bir kişinin ana hesabı üzerinden tüm oyunları ortak alma.

İko ve Zack daimi kardeşlik için anlaşırlar. Ve oyunları kimin ana hesabından satın alacaklarını kararlaştırırlar. (Mesela diyelim İko'nun ana hesabından oyunları almaya karar verdiler.)

Zack, İko'nun ana hesabını kendi PS4'üne "Primary" yapar. Böylece İko'nun ana hesabı, İko'nun PS4'ünde "Secondary" olur.

Zack, İko'nun ana hesabını PS4'üne Primary yaptığı için, o hesaptan indirdiği oyunları PS4'ündeki istediği her hesaptan oynar.
İko'nun ana hesabı kendi PS4'ünde Secondary olduğu için ise, bu hesaptan indirdiği tüm oyunları bu hesaptan oynamak zorunda.
Böylece herkes oyunları kendi ana hesabında mutlu ve huzurluca oynar.

KLASİK KARDEŞLİK

Bu yöntem PS3 zamanındaki ihtişamından çok uzak artık maalesef.(Görsel)

İki kişi aralarında kimin Primary, kimin Secondary olacağına karar verirler. Karar verdikten sonra oyunu alırlar (Secondary hesabı alan kişi daha az para öder) ve makinelerine hesabı kurup oyunu oynarlar.(Görsel)
Primary hesaptaki oyunlar, PS4'teki her hesapta çalışırken, Secondary hesaptaki oyunlar ise sadece o hesaptan çalışır ve internet bağlantısı gerektirir.

Bu arada ikinci el piyasasında da Secondary hesaplar daha ucuza satılır. (Kaynak: donanimhaber)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity, gorkemgokbulut

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

04 Eyl 2016 17:32 #2 Yazan: Virtinsanity
Bu arada bizi de ekler misiniz TheRingHunter bey.

hozguryilmaz21 (Özgür) - Virtinsanity5 (Oğuz)

Konu içinde çok teşekkürler umarım tüm OnlineLig ailesi kendine 1 kardeş edinir. :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

06 Eyl 2016 22:22 #3 Yazan: semihetci
Selamlar.
Öncelikle 2k17 için ben de kardeş arıyorum. Fifa turnuvasına göre Fifa17'de alabilirim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

08 Eyl 2016 00:41 #4 Yazan: iulukaya
Yusuf abi ile bende kardeşliğe adım attık.

08 Eyl 2016 23:03 #5 Yazan: Rebirth35
Kutay ile bende kardeşliğe adım atıyoruz.

" Hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım. "
M.J

22 Eyl 2016 22:21 - 22 Eyl 2016 22:23 #6 Yazan: captaincorporate
Bende nba2k17 için kardeş olmak istiyorum , bi tek nba2k17 için yeter bana. Kendi hesabımla yapabilir miyim bunu? Çünkü us hesabı alınca nasıl plus ve VC satın alabilirim bilmediğimden kendi türk hesabımla kardeş olmak istiyorum daha rahat sanal kartımla VC ve Plus almaya rahat rahat devam edebilmek için . Siz us ben turk hesabımla kardeş olup yapabilio muyuz bilmiorum ama varsa oyle olursak müthiş olur benim için. Tabii ben us hesap olmadığımdan ücreti kardeşi olduğum kişiye göndericem alması için eğer bu us-turk hesap kardeşliği mümkünse

Not : cepten yazdım , yarın bir hatam varsa düzeltirim , şimdilik eğer bşr hata yapmışsam özür dilerim.

23 Eyl 2016 15:18 #7 Yazan: captaincorporate
Arkadaşlar ben oyunu CD olarak aldım , yani kardeşlik için artık birini aramamaktayım. Haber vermek istedim.

25 Eyl 2016 17:35 #8 Yazan: El_Sense
Herkese Selam Arkadaslar,

Ben Anil. TSBT liginde yanilmiyorsam en son 2K12 sezonunda yer almistim. Daha sonra is, guc vb farkli etkenlerden dolayi ligden uzak kaldim. Tabi bu arada basta lig baskani Oguz olmak uzere bircok arkadasla irtibatlarim devam etmektedir.

2K17 ile birlikte TSBT heyecanina tekrar ortak olmaya karar verdim. Bu nedenle NBA 2K17 + PSN Plus icin kardes arayisindayim. (US hesabim mevcut). Ayrica ikinci asamada FIFA 17'yi de dusunmekteyim.

Degerlendirmek isteyen arkadaslarla gorusebiliriz. Simdiden tesekkurler.

VI VERI VENIVERDUM VIVUS VICI

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com