×
TSBT NBA 2K18 30. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (08 Ağu 2017)

Playstation 4 platformunda düzenlediğimiz TSBT Sezonlarında 30. sezonumuza NBA 2K18'in çıkışıyla start vereceğiz.
TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur
Yeni başvuran koçların Clutch-41 PSN'ini eklemelerini rica ederim.

Çözüldü TSBT OnlineLig Üyelik ve Akıllı Puan Sistemi Detayları

27 Ağu 2016 14:27 - 08 Ağu 2017 11:19 #1 Yazan: Virtinsanity
OnlineLig Turnuva ve Sezonlara katılım için Online Liglerin yine öncülüğünü yaparak TSBT'de başlattığımız Üyelik ve Akıllı Puan sistemini bir sonraki adıma taşıyoruz. Online Liglerin geleceği her zaman olduğu gibi yine burada başlıyor.

Bir çok online turnuva ve organizasyonlara katılan oyuncuların çok iyi bildiği üzere bu tarz organizasyonlarda ilk başta katılımı yüksek gözüken bir çok insanın başvurduğu ama sonrasında bir daha asla göremediğiniz oyuncular topluluğunu içerir ve bu önce katıldığını belirten sonra ortalarda gözükmeyen kişiler tüm yapının gidişatını, olayın keyfini ve sürdürebilirliğini baltalarlar. Malesef Online Ligleri sürdürebilir kılmakta en büyük zorluk, bu tarz insanların katılıp organizasyonun aktifliğini öldürüp heyecanı bitirmesidir. Bu da bir çok organizasyonun sonuca varamadan güzel başlayıp bitememesi olarak tecrübe ettiğimiz genel bir durumdur.

Hem lig içi hem de lig dışındaki aidiyet ve bütünlüğü artırmak üzere başlattığımız Akıllı Üyelik ve Puan sistemini TSBT AKILLI PUAN SİSTEMİ olarak aktive ediyoruz!

İşte Güncellene TSBT Akıllı Puan ve Üyelik Sistemi Detayları:

TSBT Sezonlarına Katılım Ücreti: 20 TL ya da 20.000 PuanAynı zamanda bu kategorilerin haricinde Sezon ve Turnuvalar içinde uygulanacak bazı Sürprizler ile Bonus Puanlar da elde edebiliyor olacaksınız. Yeter ki aktif olun değer verin, değer katın ve değer kazanın.

Tüm mevcut ve gelecekte aramıza katılacak oyuncularımıza bambaşka bir boyut katacak olan bu geliştirilmiş ve genişletilmiş sistemin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hepinizi aramızda bu centilmen mücadelenin içinde birbirinden değerli karşılaşmalarda görmek üzere bekliyorum.

Lütfen tüm sorularınızı anlamadığınız noktaları, hatta anladığınız ama başkalarına aktarmaya yardımcı olabilecek sorularınızı tüm aklınıza takılanları burada bizlere iletin, hepsini yanıtlamaktan memnuniyet duyacağım.


* OnlineLig tarafından düzenlenen TSBT Resmi Turnuvalarında kullanılacak sistem yapısıdır.
TSBT'ye Hemen Başvurmak için tıkla!

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com