Soru NBA 2K15 Hücum Stratejileri - Set Hücumları

16 Ağu 2015 18:12 #1 Yazan: ataman5
Merhaba koçlar,

Çok uzun zamandır aklımda olan ve bir çok takipçinin de sürekli sorduğu sorulardan nasıl set hücumu oynanıra dair ilk 2k Strateji videomu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Simülasyon Basketbol yani gerçekçi oyun dediğimizde biz sim koçlarının ilk öğrenisi her zaman için daha iyi set hücumlarını oynayabilmektir. Bu yüzden aramıza ilerleyen zamanda katılacak ama simülasyon konusunda yeterince bilgisi olmayan koçlarında çok işine yarayacağına inandığım bir video oldu.Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Lütfen Youtube kanalına abone olup başka öğrenmek istediğiniz her konuda bana yazın ve yeni videolara hep birlikte imza atalım.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Dersoy

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

19 Ağu 2015 19:16 #2 Yazan: ataman5
NBA2K15'de Perde Oyunları nasıl oynanır ?

Temelden hiç daha perde oyunu oynamayı bilmeyen koçlardan kendini perdeleme oyunlarında biraz daha geliştirmek isteyen tüm koçlara yönelik bir video olmasına özen gösterdim.

Nasıl daha iyi bir koç olabilirim diyorsanız, gerçekçi oyun, simülasyon oyunun temellerinden Perde oyunlarına dair ikinci videom sizlerle, beğenilerinizi, yorumlarınızı bırakıp, kanala abone olmayı unutmayın lütfen! Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.Basketbol sevginiz eksik olmasın!

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Dersoy

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com