Soru Nba2k18 Sol Stick Hareketler

23 Tem 2018 17:50 #1 Yazan: irving1111
Foruma yeni katıldım , konu açtığım bölüm yanlış ise affınıza sığınıyorum,
yardım almak istediğim konu Zig-Zag nasıl yapılır ? 1 kere yapabiliyorum ama 2 ,3 ,4 kombine şekilde yapamıyorum hangi tuşa nasıl basmak gerekiyor fikirlerinizi bekliyorum . L2 basmak gerekiyormu yada R2 üst üste nasıl zig zag yapabilirim ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi forumlar .

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

24 Tem 2018 17:37 #2 Yazan: irving1111
Konu güncel , yardım edebilecek biri Yok mu ?

28 Tem 2018 17:51 #3 Yazan: ataman5

irving1111 Yazan:: Foruma yeni katıldım , konu açtığım bölüm yanlış ise affınıza sığınıyorum,
yardım almak istediğim konu Zig-Zag nasıl yapılır ? 1 kere yapabiliyorum ama 2 ,3 ,4 kombine şekilde yapamıyorum hangi tuşa nasıl basmak gerekiyor fikirlerinizi bekliyorum . L2 basmak gerekiyormu yada R2 üst üste nasıl zig zag yapabilirim ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi forumlar .

Öncelikle aramıza hoşgeldin Özgür, umarım birlikte keyifli vakit geçiririz her konuda burayı dilediğince kullanabilirsin ve istek/taleplerini her zaman geliştirmek üzere bizlere iletebilirsin. Tatildeydim mesajını da yeni görme fırsatına eriştim.

Öncelikle NBA 2K18 ile birlikte artık zig-zag yapamazsın bu mümkün değil, sol-sağ cheese dediğimiz aslında simülasyon yapısında yönlendirme olarak tasrib etmediğim bu durum artık yapılamıyor 2k17'de gibi değil üzgünüm. Ama oyuncuları daha basketbol yöntemleriyle pek tabi crosslayıp bel kırabilirsin.

Bunun içinde aşağıdaki rehber videomdan yardım alabilirsin. Yine detaylandırmada merak edip öğrenmek istediğin videoda olmayan şeyler var ise seve seve yardımcı olurum. :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

29 Tem 2018 00:04 #4 Yazan: irving1111
Beyfendi vermiş olduğunuz bilgiler ve pozitif karşılamanız için size çok teşekkür ediyorum.Basketbolu sporunu benimseyen ve çok seven bir birey olarak aranızda olmaktan büyük keyif duymaktayım.Herkese iyi eğlenceler dilerim saygılar
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com