Soru Nba 2k 18 yardım!

07 May 2018 10:16 #1 Yazan: Kanfur
Arkadaşlar bir türlü hallemedim ayarlardan. Gamepad ile pc de oynuyorum. Rakamların çıkmasından rahatsızım. A, B gibi tuş ayarları ekrana çıkıyor. Belki yeni bir özellik ama ben alışamadım. Eski serilerdeki gibi onu nasıl kapatabilirim. Birkaç tuşa basınca bu çıkıyor

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

09 May 2018 20:56 - 09 May 2018 20:56 #2 Yazan: Kanfur
burada bu konuyla ilgilenen yok mu arkadaşlar yoksa yok deyinde hergün kontrol etmeyeyim.

10 May 2018 15:58 #3 Yazan: ataman5

Kanfur Yazan:: Arkadaşlar bir türlü hallemedim ayarlardan. Gamepad ile pc de oynuyorum. Rakamların çıkmasından rahatsızım. A, B gibi tuş ayarları ekrana çıkıyor. Belki yeni bir özellik ama ben alışamadım. Eski serilerdeki gibi onu nasıl kapatabilirim. Birkaç tuşa basınca bu çıkıyor

Tam olarak sorunuzu anlayamadım açıkçası.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

11 May 2018 00:09 #4 Yazan: Kanfur
nba 2k 18 pc de oynarken (f 710 gamepad ile) oyun esnasında oyuncuların üzerinde ve sağda A,B,C gibi tuş kombinasyonları çıkıyor.artık oyuncu mu eşletirmke için yapılan bir özellik bilemedim fakat nba 2k17,16
15 te yoktu bu.benim isteğim bu harf olayını kapatmak.dümdüz bir oyun istiyorum koşu pas şut dışında ekranda sadece şutun basma oranı dışında bir özellik istemiyorum.inşallah anlatabilmişimdir.ekran görüntüsü alamıyorum çünkü hemen değişiyor o olay.fakat oynarken can sıkıyor

11 May 2018 00:10 #5 Yazan: Kanfur

Virtinsanity Yazan::

Kanfur Yazan:: Arkadaşlar bir türlü hallemedim ayarlardan. Gamepad ile pc de oynuyorum. Rakamların çıkmasından rahatsızım. A, B gibi tuş ayarları ekrana çıkıyor. Belki yeni bir özellik ama ben alışamadım. Eski serilerdeki gibi onu nasıl kapatabilirim. Birkaç tuşa basınca bu çıkıyor

Tam olarak sorunuzu anlayamadım açıkçası.

nba 2k 18 pc de oynarken (f 710 gamepad ile) oyun esnasında oyuncuların üzerinde ve sağda A,B,C gibi tuş kombinasyonları çıkıyor.artık oyuncu mu eşletirmke için yapılan bir özellik bilemedim fakat nba 2k17,16
15 te yoktu bu.benim isteğim bu harf olayını kapatmak.dümdüz bir oyun istiyorum koşu pas şut dışında ekranda sadece şutun basma oranı dışında bir özellik istemiyorum.inşallah anlatabilmişimdir.ekran görüntüsü alamıyorum çünkü hemen değişiyor o olay.fakat oynarken can sıkıyor
StartÖnceki1SonrakiEnd

Forum Oyunlar NBA 2K - NBA Live Serileri Nba 2k 18 yardım!

Hızlı Erişim
Haberler
Turnuvalar
Hall of Fame
Forum
OnlineLig TV
İletişim
İletişim
Hakkımızda
Özelliklerimiz
Sık Sorulan Sorular
İletişim
Aktif Turnuvalar
TSBT NBA2K
TSFT FIFA
© 2017 OnlineLig. Tüm Telif Hakları Saklıdır. Designed By Oğuz Ataman

Onlinelig.net performansını artırmak ve kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek için “çerezler” ve benzeri araçlar kullanır.

17 May 2018 17:37 #6 Yazan: Kanfur
yine mi anlaşılmadı?

18 May 2018 11:33 #7 Yazan: ataman5

Kanfur Yazan:: nba 2k 18 pc de oynarken (f 710 gamepad ile) oyun esnasında oyuncuların üzerinde ve sağda A,B,C gibi tuş kombinasyonları çıkıyor.artık oyuncu mu eşletirmke için yapılan bir özellik bilemedim fakat nba 2k17,16

Oyun içindeki Controller Settings'den, who to guard seçeneğini off ile kapatarak denerseniz belki düzelebilir.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

19 May 2018 22:17 #8 Yazan: Kanfur

Virtinsanity Yazan::

Kanfur Yazan:: nba 2k 18 pc de oynarken (f 710 gamepad ile) oyun esnasında oyuncuların üzerinde ve sağda A,B,C gibi tuş kombinasyonları çıkıyor.artık oyuncu mu eşletirmke için yapılan bir özellik bilemedim fakat nba 2k17,16

Oyun içindeki Controller Settings'den, who to guard seçeneğini off ile kapatarak denerseniz belki düzelebilir.

Malesef top karşı takıma geçince yine her yerde adam eşleştirme gibi şeyler oluyor .

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com