Soru NBA 2K18 - Maç Yayını ya da Görüntü kaydında ses problemi!

20 Eyl 2017 11:39 - 20 Eyl 2017 11:40 #1 Yazan: ataman5
Merhabalar,

NBA 2K17'den de bildiğimiz üzere 2k bizlere ne canlı maç yayını yaprken ne de PS4 üzerinden video kaydı aldığımızda oyun içi sesleri mümkün kılmıyordu aynı sıkıntı NBA 2K18 ile de devam ediyor. Bu da hem canlı yayınları hem de kaydedilen oyun içi videoların keyfini oldukça azaltıyor. Bu konuyla ilgili ve bu ses kaydı almakla ilgili küçük bir rehber hazırladım kendimde test ettim denedim ve başarılı sonuçlar aldım, sizlere de faydalı olmasını umut ediyorum.
 • Öncelikli olarak audio sharing settingsdeki mikrofon seslerini video kliplere dahil et seçeneğini tikleyip açıyoruz. Aşağıdaki resimde de görebilirsiniz.


 • Mikrofonunuzu kullandığınız kontrole takıyorsunuz.
 • Mikrofununuzn kablosunu uzatıp TV'nin yada speakerlarınızın yanına bırakıyorsunuz.
 • [/ul]

  Bundan sonra yapacağınız tüm kayıt ya da yayın işlemlerinde mikrofon üzerinden tüm oyun seslerini de oyununuza dahil edebiliyorsunuz.

  Bu belirttiğimde ps4 kolunuz ile tv arasında belli bir mesafe varsa yapabilecekleriniz.

  1- Kablo uzatıcıyla kablo mesafenizi artırmak.
  2- Ki bu çok daha rahat ve tavsiye ettiğimdir. 2. bir kolunuz var ise onu açıp Play as Guest(misafir olarak giriş yapıyorsunuz.) sonrasında bu kola mikrofonunuza bağlayıp her 2sini de televizyon ya da speakerınızın dibine bırakıyorsunuz ve diğer kolunuzla istediğiniz rahatlıkta oynamaya devam ediyorsunuz.

  Umarım NBA 2K18 ses kaydı sorununa yardımcı olacak bir çözüme ulaşmış oluruz. Öncelikle olarak gönül isterki bunları hiç yapmayalım ama çözümümüz de burada.

  OnlineLig - Turnuva Merkezi

  Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

  This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com