Playstation 4 | TSBT NBA 2K18 30. Sezon / TSFT Fifa18 4. Sezon Başvuruları Açılmıştır! (27 Eyl 2017)

PS4 | TSBT NBA 2K18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsbt/lige-basvur -- Yeni başvuranların Clutch-41 PSN'i eklemesini rica ederim.
PS4 | TSFT FIFA18 Başvuru: onlinelig.net/ps4/tsft/lige-basvur

Soru NBA 2K18 Rehberler ve Nasıl yapabilirim? - İpuçları, Setler, Savunma...

15 Eyl 2017 11:05 #1 Yazan: Virtinsanity

Artık çok iyi biliyorsunuz ki NBA 2K diyorsanız adresiniz onlinelig.net/

Her sene olduğu gibi bu yılda, NBA 2K18 ile birlikte aklınıza takılan her konuda nasıl yapabilirim ya da bunun daha iyisi nasıl yapılır ya da strateji geliştirme konularında tüm sorularınızı bu konu altında bana yazabilir ve sorabilirsiniz. Bu konuyu adeta bir NBA 2K18 Manueline çevirmeyi diliyorum.

Hepinizin sorularını keyifle cevaplıyor olmaktan mutluluk duyacağım. Hepinizin sorularını bekliyorum.

Merak ettiğiniz her şeyi sorun, hem yazılı hem de videolu olarak cevaplarınıza ulaşın.

NBA 2K18 ile basketbol keyfinizi bir adım daha yukarı taşımak istiyorsanız NBA 2K18 PS4 TSBT Online Ligimize buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

15 Eyl 2017 11:41 #2 Yazan: kurkcu
Öncelikle hayırlı olsun hepimize yeni oyun :D şahsen eurostep öğrenmek isterim biraz değişim göstermiş bu oyunda
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

15 Eyl 2017 11:57 - 15 Eyl 2017 19:53 #3 Yazan: Virtinsanity

kurkcu Yazan:: Öncelikle hayırlı olsun hepimize yeni oyun :D şahsen eurostep öğrenmek isterim biraz değişim göstermiş bu oyunda

Öncelikle harika bir soruyla başladık Berk teşekkürler!! Hazır buradayken hemen cevabını da vereyim. :cheers:

NBA 2K18'de Euro-step yapabilmek için;
  • Top sağ elindeyse; Sağ Analog ile sol arka komutu vermelisin, (Potaya doğru saat yönünde 19.30)
  • Top sol elindeyse; Sağ Analog ile sağ arka komutu vermelisin. (Potaya doğru saat yönünde 16.30)
  • Ya da yönü kontrol etmek istemiyorsak 2 kere kareye basabilirsin ve uygun düşünülen euro-step yapılır.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurkcu

30 Eyl 2017 16:02 #4 Yazan: dgnakpnr
Selamlar, set kurarken parkede yönlendirmeler artık yok mu ? Varsa nerde Yardim edermisiniz ?

02 Eki 2017 12:22 #5 Yazan: Virtinsanity

dgnakpnr Yazan:: Selamlar, set kurarken parkede yönlendirmeler artık yok mu ? Varsa nerde Yardim edermisiniz ?

Merhaba sorunuz için teşekkürler. Yönlendirmeler hala mevcut ancak ayarlardan açmanız gerekli belki o kapanmıştır ya da Lite'a geçmiştir.

Menüler sırasıyla

1. Options
2. Settings
3. Coach Settings
4. Playvision display ---> FULL

olarak ayarlayıp çıktığınızda saha üzerinde setlerinizle ilgili oklar çıkacaktır.

Aynı zamanda options menüsüyle ilgili geçen yıl hazırladığım videoda sizlere yardımcı olacaktır. NBA 2K18 için gelen ekstra opsiyon güncellemelerin olduğu videoyu da yakında yayınlayacağım umarım.

09 Eki 2017 14:17 #6 Yazan: Virtinsanity
NBA 2K18 ile birlikte yine her zaman olduğu gibi Virtinsanity5 olarak siz basketbol severlere rehber videolarımla yardımcı olmak üzere ilk rehber videomu kendi youtube kanalımda yayınladım. Fundamentals başlığı altında şut ve pasa dair ne varsa hepsini sizlerle paylaşıyorum.

Rehber videosunu ve detaylarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com