Soru NBA 2K18 çıktı düşüncelerinizi paylaşın!

Anket: NBA 2K18'i nasıl buldunuz?

Muhteşem.
Henüz bir oy verilmemiş 0%
Sıradan.
Hiç beğenmedim.
Oy veren kişi sayısı: 0
Bu ankete yalnız kayıtlı kullanıcılar katılabilir
15 Eyl 2017 08:52 - 15 Eyl 2017 09:08 #1 Yazan: Virtinsanity
Erken sipariş verenler için Ps4 ve Xbox One platformlarında erken oyuna başlama opsiyonuyla NBA 2K18 çıktı!

Bir çok yenilikle hayatımıza giriş yapan NBA 2K18'e dair düşünce ve yorumlarınızı lütfen bizlerle paylaşın.

Haberimizin devamını okumak için buraya tıklayın.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

15 Eyl 2017 09:43 - 15 Eyl 2017 22:10 #2 Yazan: Virtinsanity
İlk yorumu da yine altına ben yapayım açılış olsun madem.

NBA 2K tarihinde belki de ilk defa her bir farklı oyuncunun parkedeki koşu hızı ve reaksiyon hızı birbirinden çok farklı ve değişken.
Gerçek anlamıyla her bir oyuncunun hareketliliği bir diğerinden çok farklı. Direkt olarak ilk dikkatimi çeken özellikle baktığım konulardan biri de olduğu için oldukça başarılı farklılıklar gördüm. Good job 2k! :)

Detaylar devam edecek....

Düşüncelerimi farklı zamanlarda karışık bir sırayla aklıma geldikçe paylaşmaya çalışacağım,, şu ana kadar 2 tam maç 1de yarım maç yaptım, işe gerçekten geç kalmıştım, hepsi Superstar zorluk seviyesindeydi. 2 normal maçın 1inde Rockets diğerlerinde ise All-Time Bulls seçtim.

- Cpu'yu 1e1 de geçebilmek hiç bu kadar doğal, organik ve gerçekçi olmamıştı, basketbol bir takım oyunu ve yardımlar üzerine kurulu NBA ortamında da bu 1e1 duygusunu tam anlamıyla veriyor oyun eski günleri unutun, duvar gibi savunmaları unutun eğer karşınızdaki iyi bir savunmacı değilse.

- Şut metresini her zaman diyorum benimle oynayan arkadaşlarıma da turnuvadakilere kullanmayın diye ama hala illa kullanacağım diyorsanız rengini istediğiniz farklı 1 renk ya da takım rengi yapabilirsiniz, beyaz harici.

- MyLeague Online modumuzdan bizim TSBT için hayati modumuzdan çok güzel bir haber vereyim Practice Plays yani set hücumlarını çalışma yeri MLO içinde de mevcut, takımımızla setlerimizi çalışabiliyor olacağız lig içinde.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com