Soru nba2k17 ile ilgili sorularim

20 May 2017 11:55 #1 Yazan: blade44
arkadaşlar yeni başladım oyuna bilmediğim bazı şeyler var yardım ederseniz sevinirim
ps4 de L1 tuşuna basınca pust up , pnr , iso, get open , cut to basket seçeneklerini tam olarak nedir bilen arkadaşlar açıklarsa çok memnun olurum
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

22 May 2017 11:11 - 22 May 2017 11:12 #2 Yazan: Virtinsanity
Aramıza hoşgeldin blade.. :)

L1 Tuşuna basınca karşına kontrolünü belirttiğin oyuncuya bağlı olarak;

Post - Up --> Oyuncuyu sırtı dönük oynamak üzere post pozisyonu aldırır.
PnR --> Oyuncuya en uygun perde oyununu oynamak üzere set çizer.
Iso --> Oyuncuyu bulunduğu noktada yalnız bırakıp 1e1 oynamak üzere diğer oyuncular uzaklaşır.
Get Open --> Oyuncu boşa çıkmak üzere kısa bir topsuz cut/koşu yapar.
Cut to Basket --> Potaya doğru oyuncu cut/koşu yapar.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

22 May 2017 23:27 #3 Yazan: blade44
hoşbulduk cevabınız için teşekkürler çok yardımcı oldu
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

23 May 2017 14:01 - 23 May 2017 14:44 #4 Yazan: mario
arkadaşlar herkese selam, Playstation 3'de NBA2K 17 ile alakalı size 2 sorum olacak bu konuda yardımlarınızı rica ederim.
1) karşılıklı maç esnasında özellikle hücüm ederken otomatik olarak karşıma oyuncu değişikliği çıkıyor, onu iptal edene kadar ya 24 saniye süresi bitiyor, yada pas ve şut atamıyorum, aynı şekilde' de hücum ederken' ki kadar olmasa' da savunma esnasında' da bu sıkıntı ile karşılaşıyorum, bunu nasıl iptal edebilir.
2) Haftasonu Playsation 4'de oynadığımda bu sorun ile karşılaşmadım ve özellikle Euroleague takımları ve oyuncuları güncel ancak playsation 3'de ise hem takımlar hemde oyuncular geçen sezonun, özelliklerinde sanırım uptade yapılmalı ama Playsation 3 için böyle bir pach var mı?
Bilen bir arkadaş yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.

24 May 2017 10:03 #5 Yazan: Virtinsanity

mario Yazan:: arkadaşlar herkese selam, Playstation 3'de NBA2K 17 ile alakalı size 2 sorum olacak bu konuda yardımlarınızı rica ederim.
1) karşılıklı maç esnasında özellikle hücüm ederken otomatik olarak karşıma oyuncu değişikliği çıkıyor, onu iptal edene kadar ya 24 saniye süresi bitiyor, yada pas ve şut atamıyorum, aynı şekilde' de hücum ederken' ki kadar olmasa' da savunma esnasında' da bu sıkıntı ile karşılaşıyorum, bunu nasıl iptal edebilir.
2) Haftasonu Playsation 4'de oynadığımda bu sorun ile karşılaşmadım ve özellikle Euroleague takımları ve oyuncuları güncel ancak playsation 3'de ise hem takımlar hemde oyuncular geçen sezonun, özelliklerinde sanırım uptade yapılmalı ama Playsation 3 için böyle bir pach var mı?
Bilen bir arkadaş yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.

Selamlar mario sen de aramıza hoşgeldin.

1- Oyuncu değişikliğinin çıkması sebebi 2 türlü olabilir eski yön tuşları dediğimiz yukarı-aşağı-sol-sağ olan soldaki yön tuşlarına basıyor olabilirsin analog olmayan ya da bu eski yön tuşlarında bir bozukluk sebebiyle kendi kendine basıyor olabilirler, bu tip bir durumla karşılaştığında eğer kolun bozuk değilse yapman gereken yine o yön tuşlarında hangisiyse doğru olan basıp o ekranı kapatmak olacaktır. Ama senin yanlışlıkla basmadığın senaryoda kolun bozulmuş olabilir.

2- İnternete bağlıysa PS3 konsolun kendi kendine kadro güncellemesi yapacaktır. Eğer yapmıyorsa internet bağlantını bir kontrol et derim, NBA kadroları tamamıyla güncel olmalı Eurolig ise biraz eksik genelde pek bir kadro güncellemesi gelmedi Eurolige.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com