Soru NBA 2K17 12. Yama Yayınlandı!

12 Nis 2017 11:52 #1 Yazan: ataman5
NBA 2K17 ile birlikte bu oyun serisinin tarihinde daha önce hiç bir zaman görmediğimiz kadar çok sayıda Genel Yama desteğini görmeye devam ediyoruz.

12. NBA 2K17 Yaması geçtiğimiz günlerde PS4 ve Xbox One platformlarında yayınlandı. Yapımcılar tarafından da özellikle belirtildiği üzere bu yama tamamıyla Gameplay yani; oynanabilirlik üzerine yoğunlaşan bir yama oldu. Yine yapımcılarla konuştuğum üzere belirttikleri bu yamada yapılan bir çok geliştirmenin 2K18'de yer almasını beklemek yerine bir an önce 2k serilerinde hiç görmediğimiz şekilde Nisan ayında yayınlamaya karar vermişler, çok da iyi etmişler diyebilirim.

Yapılan geliştirmeler arasında offball topsuz alandaki vücut vücuda fizikselliğin daha organik doğal hale getirilmesi ve tabi ki bu sürecin oyuncuların saha üzerinde daha akıllıca hareket edebilir hale getirilmesiyle sonuçlanmasını görebiliyoruz. Mükemmel olmadığını belirten yapımcılar her şeye rağmen iyi yönde geliştirildiğinin altını çiziyor ve biz de net görebiliyoruz.

Toplu dribbling halindeki oyuncunun arkasından yaklaştığınızda oluşan gereksiz yavaşlama ve sendeleme konusunda iyileştirmeler yapılmış bu da parkede daha rahat hareket edebilmemize yardımcı olmuş.

Genel anlamıyla da 12. yama ile birlikte dribbling gözle görülür şekilde gelişmiş gözüküyor. Kendi düşüncem adeta oyuncuların bileklerinden prangalar kaldırılmış hafifletilmiş gibi geldi.

Daha önce farklı dribbling animasyonlarının topla yürümeye neden olan durumları bu animasyonlardan temizlenmiş ve daha net hale getirilmiş.

Farklı size-up kombinasyonları gerektiği şekilde düzenlenmiş.

Özellikle oyunun ilk çıkışından beri en ortalama oyuncunun bile rahatlıkla farkına varabildiği hücum oyuncusunun bir kaç sayı bulduktan sonra davunma oyuncularımızın gereksiz ve anlamsız Double - Team yapma sıkıntısı tamamıyla giderilmiş. Yine yapımcılardan aldığım özel bilgiye göre daha önce de bunu düzelttiklerini belirtmişlerdi ancak durumun kendini tekrar eden programlamadaki farklı kodların yarattığı BUG sebebiyle bir türlü bulamadıklarını ancak bu sefer kesin olarak olayı çözdükleri yönünde oldu. Ve daha ileriye yönelik özellikle 2k18 ile birlikte double-team stratejilerinin daha da geliştirilip daha iyi organize olan şekilde yapay zekanın gelişimini göreceğimize yönelikte söz aldık.

Genel anlamda tüm oyuncuların tendencies dediğimiz saha üzerindeki yönelimlerine dair reytinglerin tamamı güncelleştirilmiş.

Aynı zamanda yayınlanan yama notlarında da belirtildiği üzere MyGM/MyLeague'de bazı oyuncuların 10 günlük kontrat imzalamasını engelleyen durum düzeltildi.

Nisan ortasında gelen bu yamayı ben oldukça beğendim. 7GB küsürlük 12. yama konsollarınızı açtığınız gibi inmeye başlayacaktır.

Oyun oynamayın basketbol oynayın.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bkurkcu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com