Soru NBA 2K17 Takımlara Ön Bakış PART 2 ( Central Division )

03 Eki 2016 19:26 #1 Yazan: TheLastOutlawCE
YENİ SEZON TAKIM DEĞERLENDİRMELERİ

Değerlendirmelerimizin 2. partı yayında ! . Bugün Merkez grubundaki takımlara göz atacağız.

Şampiyon Cleveland Cavaliers yeniden şampiyonluğu kazanabilecek mi ? Dwyane Wade ve Rondo'lu Bulls Doğuda ne kadar tehdit yaratabilir ? Paul George ve Pacers'ın limitleri ne kadar ? Drummond Pistons'ı taşımaya hazır mı ? Giannis Antetokounmpo'nun Bucks'ı neler yapabilir ?

PART 2.***Cleveland Cavaliers ***
Elinize son şampiyon takım geçti ve ne yapacağınızı nasıl yöneteceğinizi stratejinizi belirleyemiyorsanız size cevabı en net verebilecek oyuncuya sahipsiniz yapmanız gereken tek şey onun emirlerine uyup zafere ulaşmak.

KİLİT OYUNCULAR
SF LeBron James 96 ovr
Oyundaki en yüksek overall sahibi olmanın yanında oyundaki en çok yönlü tehdide sahip oyuncuya sahip olmanın bazı avantajları var. LeBron ile drive edip smaç yapabilirsiniz ama LeBron drive etmeye başladığı andan itibaren önünüz seçeneklerle dolu olacak siz doğru seçeneği bularak oyunu değiştirebilirsiniz. LeBron James oyunun en çok yönlü oyuncusu olmanın yanında bu sezon şut olarak zaaf olarak kabul edilmeyecek ratinglere sahip.
82 Mid Open 80 Mid Cont ve 76 3pt Open ratingleri LeBron'un 2 adım geriden savunulmayacağını gösteren ana etkenler. Bunun yanında göz ardı etmeyeceğiniz bir özellik LeBron artık çok ciddi bir post up silahı asla bu etmenleri gözden kaçırmayın.
36 Badge sahibi King James'in en çok dikkat çeken badge'ı mor renk Chase Down Artist özelliği kısacası arkanızdan LeBron James koşuyorsa atacağınız hiçbir boş atış veya boş turnike boş değildir topu tribünden toplamak zorunda kalırsınız dikkatli olmazsanız.

PG Kyrie Irving 89 Ovr
Oyunun belkide dünyanın en topa hakim oyuncusu olabilecek genç Kyrie artık bir şampiyon ve normal bir şampiyon değil şampiyonluk kazandıracak şutu atacak kadar büyük yürekli bir şampiyon.
Kyrie Irving ile oynarken bütün crossover hareketlerini öğrenmek hangi açıdan geçtiğinizde hangi şutu atmanız gerektiğine çalışmak zorundasınız çünkü basit bir perde sonrası yarım adımlık bir boşluk Kyrie'nin şutu yollayıp skor yapması için yeterli olacaktır. Oyundaki orta mesafe konusundaki en üstün isme sahipsiniz basit perdelerden sonra Kyrie ile şut atarak kolay skora ulaşabileceksiniz. Kral belki oyunu yaratacak ama elinizdeki en büyük yumruk Irving.
22 Badge sahibi Kyrie Irving'in en dikkat çekici badge'ı mor renkli Ankle Breaker göze çarpıyor. Başında da bahsettiğimiz gibi topla en hakim oyuncu olmanın getirileri oluyor savunmacıların bazen çaresiz kalacağı anlar olacaktır Irving'in önünde kalmak isterken kendinizi yerde bulabilirsiniz.

Önemli Rol Oyuncuları
PF Kevin Love 82 Ovr
Kevin Love elit ribaundcu kaliteli bir post oyuncusu üstün bir şutör o zaman neden kilit oyuncu değil de rol oyuncusu sorusunun cevabı tamamiyle kendi takımı ve rolüyle alakalı.
Kevin Love tepede boş 3lük yollayabilir alçak posttan skor bulabilir hatta ekmeğini taştan çıkartıp hücum ribaundu sonrası skor yapabilir herşey kulağa hoş geliyor ama bu işleri yapan isimler zaten Cavs kadrosunda ve ilk 5'inde mevcut bu yüzden Cavs'in sisteminde Love sadece boş gelen 3 lüklerde ceza kesmekle yükümlü. Ama siz ben Love'dan oynamak istiyorum derseniz onu yeniden süperyıldız günlerine döndürebilirsiniz herşey hala mevcut.

C Tristan Thompson 81 Ovr
Geçen sezon hücum ribaundlarıyla terör estiren Tristan bu senede aynı rolde olacak kaçan şutları tamamlamak ve hücum ribaundu almak onun temel görevi. LeBron pick n roll oyunlarında Tristan'ı uygun devirebilirseniz tahmin edeceğinizden fazla skor bulacaktır bu opsiyon mutlaka düşünülmeli.

SG JR Smith 77 Ovr
Kontratı henüz olmasa da Cavs ile bir şekilde yeniden anlaşacağı düşünülüyor Smith'in. Bu durumda ellerindeki en keskin dış atıcı olmaya devam edecektir. Jr Smith ten topu alıp üretmek yerine onu sahada uygun yerlerde konumlayıp LeBron ve Kyrie'nin elinden gelecek pasları bitirmesini beklerseniz elinizde sağlam bir sniper var.

+ lar ve - ler
.+ Elinizde oyunun en büyük oyuncusu LeBron James var bu en iyi SF lerden birine en iyi PF lerden birine ve en iyi PG lardan birine tek adamla sahip olmanız anlamı taşıyor LeBron özel onunla iyi anlaşmalısınız.
.+ İlk 5 tamamen LeBron un oynaması üzerine dizayn edilmiş bir yapıda 1 toplayıcı Tristan 1 yaratıcı LeBron ve 3 atıcı Jr Love ve Kyrie bu takım gerçekten kazanma potansiyeline sahip.
.- Ciddi bir PG yedeği eksikliği bariz mutlaka lig başında Cavs bir PG takıma katamazsa siz bir takas yapmak zorundasınız Kyie 48 dk oynatmak mümkün değil.
.- Tristan Thompson'ın olası faul probleminde elinizdeki tek yedek C. Andersen oraya da mutlaka ince bir hamle yapılabilir kısacası bench konusunda ufak nüanslara ihtiyacı var takımın.
.-Jr ve Kyrie 1e1 olarak vasat altı savunmacılar sağlam 1ve2 numaralar sizi zorlayacaktır elinizdeki tek savunmacı kozu olan Shumpert olduğundan fazla önemli sizin için.

*** Indiana Pacers ***
Bu sezon tamamen kabul değiştiren bir Pacers var ve geçen seneye göre zaaflarını örtüp gücüne güç katmış bir takım görüntüsündeler peki kazanabilecekler mi ?
PG13 isterse herşey olur.

KİLİT OYUNCULAR
SF Paul George 89 Ovr
En iyi SF'lerden birine sahipsiniz. PG13 drive eder PG13 smaç yapar PG13 temasla bitirir PG13 şut atar PG 13savunma yapar yeri geldiğinde oyun kurar yaniherşeyi yapan bir SF var tek yapmanız gereken cilalamak bir oyuncunun en önemli özelliği en iyi kullanabildiğiniz özelliğidir.
24 Badge sahibi PG13 için en dikkat çekeni gold Limitless Range. Bu sene George'un limitleri geçen oyunlara göre daha yüksek oyuncuya çalışırsanız elit savunmacı George elit forvet George'a evrilecektir.

C Al Jefferson 79 Ovr
Bu sezonki en ilginç eklemelerden biri olan Big AL ligdeki en önemli post up skorerlerinin başında geliyor. Ancak sahada kaldığında skorer uzunlar ve delici oyuncular için şans olabiliyor Jefferson ciddi savunma zaafı yaratıyor yavaş ayaklarıyla. Ancak uygun şart ve oyuncu grubu kombinlemesi yaparsanız Big Al size pota altından sayı bulmakta zorlanmayacaktır. Bunun yanı sıra orta mesafe şutları gözden kaçmamalı mutlaka Pick n Pop oyunlarında bir silah olarak kullanılmalı.
10 Badge sahibi Big Al'in en dikkat çeken badge'ı Dream Like Up & Under. Kısacası Big Al ile geçireceğiniz antrenman seansları sonrası öğreneceğiniz post hareketlerinin açıları size bol bol fake sonrası boş turnike olarak dönecektir.

Önemli Rol Oyuncuları
PG Jeff Teague 79 Ovr
Geçen sene Pacers'ın çektiği en büyük sorun için bir ilaç konumunda olan Teague topla drive edebilen guard sorununu bir nebze ortadan kaldıracaktır. Uzunların tepe perdelerinde kanatlardaki şutörleri görmeniz için güzel bir alternatif konumunda şutu istikrarsız olsa da boş bırakılırsa göndermekten çekinilmeyecek seviyede çalışılması gerekiyor.

C Myles Turner 78 Ovr
Geçen sene potansiyeli olduğunu aleme ilan eden Turner bu sezon takımı için büyük bir silah olabilir üstün fiziği blok yeteneği size avantaj sağlayacaktır doğru yerleşim de Al Jefferson ile kombinlemeniz durumunda kesinlikle onun savunma zaafiyetinide örtebilecek kabiliyeti var.

SG Monta Ellis 77 Ovr
Geçen sezon topu elinde tutarak oynayan Ellis bu sezon Teague eklemesi ve George'un artan sorumluluğu ile topla daha az oynamak durumunda kalacak ancak ilk 5 için takım içi veya takaslar ile bir SG takviyesi yaparsanız 2. 5 ler sahaya girdiğinde topu eline verip skor yapmasını isteyeceğiniz harika bir 6. adamınız olur Ellis'in 6. adam kullanılmasını tavsiye ediyorum.

+ lar ve - Ler
.+ Elinizde üstüne takım kuracağınız bir süperyıldızınız olması en büyük avantajınız George'u kullanacağınız şekle göre takım kurmalısınız temel sağlam kat çıkmak sizin elinizde.
.+ Uzun Rotasyonunuz bir çok takımın gıpta edeceği seçenekte Big Al Thad Young M.Turner Lavoy Allen 4lüsü sizin için bir avantaj uygun kombinleri bulmalısınız.
.- PG13 dışında gerçek bir 3lük tehdidi sıkıntınız mevcut 1 keskin şutör takımın işini kolaylaştırabilir.
.-Diğer rotasyondaki sorun kısa savunması Teague vasat bir savunmacı onun dışında George dışında dış savunmacı zaafı görülüyor fırsat olursa oraya bir hamle yapılmalı.


*** Chicago Bulls ***
Wade evine döndü Rondo ligin en asist yatkını oyun kurucusu Jimmy Butler takımda kaldı peki herşey bitti mi ?
Tabiki hayır bu takımın menzili serbest atış çizgisini aşmaz.

KİLİT OYUNCULAR
SG Jimmy Butler 88 Ovr
Oyunda Kawhi Leonard ile birlikte en önemli savunma odaklı süperyıldız eşleştiği oyuncunun vay haline. Ancak Ovr karşılığını verecek bir hücum potansiyelini barındırmıyor Butler onu sadece savunma için kullanmakta fazla lüks olarak görünüyor. Jimmy hücum etmez mi eder makul bir orta mesafe ve 3 lük tehdidine sahip ancak ondan maç başına 25 şut atıp skor yapmasını beklememek faydalı olacaktır. Uygun şutlar gerekli kolay basketler ile 20 sayı ortalama yaptırmanız onun için ideal olacaktır.
14 Badge sahibi Jimmy Butler 'ın en çok göze çarpan badge'ı Defensive Stoper . Elinizde en iyi dış savunmacılardan biri olduğunu farkedin bu adam kolay kolay kendini sindirtmez.

SG Dwyane Wade 87 Ovr
Miami'nin altın çocuğu Heat'in ruhu memleketine döndü. İsteyerek mi döndü tartışılır ancak Wade artık evinde ama Wade bir veteran ve tecrübe kokarak dönüyor.
Wade kariyerinin bu döneminde gerçekten ciddi bir alçak post tehdidi alçak posttan onunla skor bulabilirsiniz bunun dışında iyi derecede orta mesafe şutuna sahip buda onu riske edilmeyecek bir konuma getiriyor bunun dışında boş kaldığında maç başına 1 3lük sallamanız rakibin moralini bozacaktır.
22 Badge sahibi Wade için göze çarpan tek bir badge söyleyemediğimden kombinlemem gerektiğini düşündüm. Acrobat ve Difficult Shots badgelarına sahip Wade için zor bir şut yok. Bazı oyuncular için bunuda atamaz diyebilirsiniz ancak bu Wade için geçerli değil ona güvenin o liderlik edecektir.

Önemli Rol Oyuncuları
PG Rajon Rondo 81 Ovr
Ne senle ne de sensiz oluyor denecek ismin vücut bulmuş hali. Maç başına 12 asist yapabilecek bir PG'ı kim istemez ribaund alıyor top çalıyor neredeyse düzenli double double ortalama yapacak bir PG niye istenmiyor ?
Çünkü bu adamı alıp bir yere monte edemezsiniz. Önce Rondo alınır etrafına ona göre takım kurulur hatta onun dışında kalan bütün oyuncular şut atmalı. Rondo son yıllarda boş 3 lük cezası kesebilse de drive konusunda sıkıntı yaşıyor çünkü faul atmaktan korkuyor. Bu sorun onu bir takıma yerleştirmeyi zorlaştırıyor. Bulls içinde belkide olabilecek en kötü PG tercihi durumunda. Fırsatınız olursa Rondo'yu daha makul şutu daha güvenilir bir PG ile değişebilirsiniz.
SF Doug McDermott 74 Ovr
Bu adam gerçek hayatta ne kadar beğenilmeyip tek yönlü bulunuyorsa 2k için bir o kadar değerli bir isim. 3 lük tehdidi Bulls kadrosundaki tek değerli isim bunun yanında büyük fiziği 3 ve 4 numaralar için harika bir alternatif yapıyor onu . Savunma olarak zaaf çıkarabilmesi muhtemel ama takımınız savunma olarak çok iyi bunu kamufle edebilirsiniz.

+ lar ve - ler
.+ Bu bir + olarak gelir mi bilmiyorum ama takas malzemesi çok olan bir takımınız var. Wade ve Butler'a göre takım kurabilirsiniz gerçekteki Bulls çok kötü kurgulandı.
.+ Gerçekten üstün bir savunma takımı.
.- Şut atması istikrarlı 3lük bulması neredeyse imkansız durumda mutlaka şutör takviyesine ihtiyaç var.
.- Bench için mutlaka 1-2 ve 3 numaralara topla oynayabilecek yedek oyuncu ihtiyacı bariz.

*** Detroit Pistons ***
Bad Boys yükselmeye hazır mı ?
Takım kurarken atıcı ve tutucu bulmak önemlidir. Ligin gelecekte en iyi 2-3 pivotundan biri olacak Andre Drummond ellerinde. Allstar sınırının altında oyun kurucuları var e peki ne eksik ? Sanırım birazcık istikrar ve tecrübe.

KİLİT OYUNCULAR
C Andre Drummond 87 Ovr
Tam bir ribaund canavarı hücumda ve savunmada Drummond varsa o ribaund ona aittir. Bunun dışında kesinlikle hücum olarak çok eksik boş smaç bitirmek dışında şeyler eklemek zorunda repertuarına. Ancak önerim post hareketlerine çalışırken agresif potaya dönüp smaç yapma üzerine odaklanmanız. Bu adam gerçekten güçlü ve özel bir fiziğe sahip.
13 Badge sahibi Drummond'ın en göze çarpan badge'ı mor renk Putback King. Kaçan şutlarda Drummond ile bol bol takip smacı ve hücum ribaundu alacaksınız dediğim gibi bu adam ribaund canavarı.

PG Reggie Jackson 82 Ovr
OKC'den ayrılan bütün 6. adamlar kariyerlerini yükseklere taşıdı ve önemli yerlere geldiler Jackson'da bu furyanın bir üyesi. Pistons'ta direksiyondaki ana isim orta mesafeden skor yapabiliyor boş 3lüklerde ceza kesebiliyor hızlı ve delici bir oyuncu. E tamam herşey güzel de bu adam niye birşey başaramadı ? Sanırım sorunu takımı ile aynı istikrar ve tecrübeye ihtiyacı var .
Elinizde Jackson varsa onun güçlü yanlarını keşfedip üstüne gitmeniz gerekiyor istikrar koç ile başlayacaktır onu çözmelisiniz.
13 Badge sahibi Jackson'ın en göze çarpan Badge'ı Pick & Roll Maestro. Reggie topla oynamayı seviyor ama takımı oynatmanız için gerekli donanıma sahip takımınızı düşünün.

Önemli Rol oyuncuları
SG Kentavious Caldwell Pope 79 Ovr
Takımın sorunlarıyla birebir alakalı bir arkadaş daha. Fiziği müsait yaşı genç eksik olan şeyleri istikrar ve tecrübe. Pope'un istikrarlı şut sokması Pistons'ın büyük bir adım atması demektir. 3lüğünü çözün takımı rahatlatın.

SF Marcus Morris 76 Ovr
Takımınızda hazırlanmış boş şutu atmaya en müsait isim Morris. SF PF arasına sıkışmış pozisyonu belkide Drummond varsa elinizde bir avantaj oluyor Drummond'a yer açmak için uygun bir tarzı var . 4 numarada 1 numaralı tercihiniz olacaktır bunun yanında güçlü yapısı alçak postta agresif oynamanız için müsait.

+ lar ve - ler
.+Fİziksel olarak üstünsünüz. Bu her pozisyonda kullanılabilecek bir avantaj.
.+Atlet bir takım sanırım biraz koşsanız kimse yorulmaz rakipleri yorabilirsiniz.
.- Şutör ihtiyacı çok bariz durumda.
.Yedek 1 ve 2 numara takviyesi takımı güçlendirecektir. Takas yaparken agresif olmanızı tavsiye ediyorum Drummond ve Reggie'ye uygun parçalar önemli.


*** Milwaukee Bucks ***
Ligin en potansiyelli ikililerinden birine sahipsiniz keskin bir şutörünüz var pota altı skoreriniz var ne eksik peki ?
Sanırım 1 adet Stephen Curry bu takımı elit seviyeye çıkarır. E tabi birazcık tecrübeyle alakalı.
İyi bir PG ihtiyacı acil görünüyor.

KİLİT OYUNCULAR
SF Giannis Antetokounmpo 83 Ovr
Ligin en atlet oyuncularından biri açık sahada neredeyse 2 adımda yarı sahayı geçme potansiyeli var. Boyu ve kolları bir pivot seviyesinde üstüne üstlük bu çocuğun topla arası iyi.
Güzel görünüyor ama bu çocuğun şut zaafı var hemde ciddi bir zaaf.
Giannis'i kullanmanın tek yolu onu oyun kurucu forvet olarak kullanmaktan geçiyor. El hakimiyeti ve önemli bir pas yeteneğine sahip tepede veya forvetlerden başlayan pick n roll oyunları size bir çözüm olacaktır. Eğer oyuncunuza hücum rolü verecekseniz bu rol kesinlikle yaratıcılık üzerine olmalı. Antetokounmpo pota çevresinde temaslarla bitirebilir ancak riske edildiği anlarda çözüm üretmek sizin elinizde çevresine şut atabilen oyuncular koymalısınız.
10 Badge sahibi Giannis'in en önemli badge'ı Posterizer olarak görünüyor. Smaç en önemli bitiriş özelliği ve uygun zamanlarda rakiplerinizin üstünden geçmesi çok zor olmayacak. Posterizer özelliğinin olması herkesin üstünden vuracağı anlamına gelmez doğru yer ve açıları seçmek koç özelliğidir.

SG Kris Middleton 81 Ovr
ELit bir 3lükçü pozisyonuna göre uzun bir isim ayak oyunları iyi boy avantajı yakaladığı anlarda alçak postta büyük bir tehdit ancak pozisyonuna göre ağır bir oyuncu. Middleton statik şutör olarak ligde bulabileceğiniz en önemli rol oyuncularının başında geliyor fiziksel gücünden kaynaklı savunma olarak ta önemli bir isim konumunda. Her takıma lazım denebilecek bir oyuncu ona uygun setler bulursanız Middleton size maç başına 4-5 3pt isabeti olarak geri dönecektir.
7 Badge sahibi Middleton için en öne çıkan ise Catch&Shoot. Giannis'in yönettiği bir oyunda Middleton'dan bitirmesini beklemelisiniz topu eline alıp üretmek için yeterli değil.

Önemli Rol Oyuncuları
C Greg Monroe 79 Ovr
Ribaund konusunda üstün hücum ribaundlarında tehdit orta mesafesi var ve post up konusunda önemli bir silah ancak pota altı savunması konusunda büyük bir sorun yaratıyor. Monroe'yu elinizdeki 4-5 numaralara göre kombinlerseniz istisnasız her maç 15 sayı 8 ribaund cebinizde maça başlarsınız. Monroe varken mutlaka 4 numaranız dışarda şut atabilecek konumda konumlanmalıdır.

PF Mirza Teletovic 76 Ovr
Elinizde şut menzili kısa uzunlar varken sahanın her yerinden 3pt atma potansiyeli olan Teletovic her zaman önemli bir kozdur. Teletovic'ten ekstra işler beklemeden boş pozisyonda ceza kesmesini beklemelisiniz. Şut atamayan 1 3 ve 5 numaralarla oynarken Teletovic belki de elinizdeki en önemli rotasyon parçası olacaktır. Savunma zaafı malum ancak bu riski almak zorundasınız.

+ lar ve - ler
.+ Fizik olarak her pozisyonda diğer rakiplerinden 1 kafa yukardasınız bunun avantajını sırtı dönük olarak alabilirsiniz.
.+ Atletizm olarak üstün bir takım Parker Giannis 2lisini açık alanda oynatmanız lazım bunun için iyi savunma yapacak bir kadronuz var topu çal ribaund al ve potayı düşün hızlı oynamazsan işin zor.
.-Middleton dışında ana rotasyonda şut atan oyuncu yok ilk 5 oyuncularından birini kaybetmeyi göze alarak bir PG veya PF takası yapılabilir şut bu oyunda önemli .
.-Rotasyonda 4 ve 5 numaralar gereksiz ve vasıfsız şişiklikle dolu. Rakiplerinizle iyi geçinin sizde onların isteyeceği oyuncular olabilir takas kovalayın.

Central Division ile ilgili ilk bakışı böylece tamamlıyoruz diğer gruplar için özellikle istediğiniz bir grup varsa belirtebilirsiniz her zaman olduğu gibi görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

C.E
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

04 Eki 2016 17:07 #2 Yazan: ataman5
Yine yeniden harika bir yazı olmuş Cem, ellerine ve yüreğine sağlık. Müthiş keyifle okudum.

Cavaliers dışındaki tüm takımlar hem şu an hem de gelecek için muhteşem potansiyelli ve hayaller kurdurtuyorlar. Bu divisiondaki tüm takımlar seçilebilir ve müthiş keyifli bir sezon geçirebilirsiniz. Senin bilgilendirmen ve ipuçlarında bu takımlar ile oynayan koçlar için çok değerli.

Yazıların giderek bal dök yala kıvamında keyifli oluyor benim bir sonraki division isteğim NorthWest, düşkün takımların divisionı olsun biraz. :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: TheLastOutlawCE

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

05 Eki 2016 10:10 #3 Yazan: semihetci
Cem harika devam ediyorsun, ellerine sağlık. Sadece oyun için değil NBA takibi için de faydalı bilgiler.

Benim sonraki division isteğim ise Atlantic.

Emeğin için teşekkürler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: TheLastOutlawCE, ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

05 Eki 2016 18:28 #4 Yazan: memoryofsouth
Ellerine sağlık tekrar Cem harika yazılar oluyor keyiflede okuyorum...

Pacers ve Bulls aşırı hype yapıldı.Pacers bence de bu hype'ı karşılayacaktır güzel bir kadro var oyuna uygun oyuncular ama Bulls banada beklentilerin altında kalacak gibi duruyor Rondo'da Wade'de uzunlarıda oynaması yönetmesi çok kolay oyuncular değil o yüzden Cem sana katılıyorum bir kaç takas veya FA'den yararlı bir kaç parça bişeler bulmak şart sonuçta ikisinide alan koçlar doğuda final adayları arasında olacaklar ve tarzlarına göre bir takım oluşturabilirler bu kadrolarla.

Suns ve Bucks bencede göründüğü kadar kötü değiller iki takımda koçlarını eğlendirir sadece büyük beklentilere girip hayal kırıklığı yaşamamak gerekiyor. Cavs için ne denir ki zaten..

New York Knicks !!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com