Fikir 2k17'de güncelleme isteyen eksiklikler

26 Eyl 2016 18:47 #1 Yazan: uku0303
Merhaba TSBT , bu konu altında oyunda eksikliğini hissettiğimiz, olması gerektiği gibi olmayan şeyleri konuşabiliriz.

Bana göre; mentaliteyi hücum ve savunmada her hucum ayarlamak zorunda kalıyoruz ben bir maçta space the floor u her hücum ayarlama zorunluluğu yaşadım ribaundları da maçın başından sonuna kadar ayarlamak zorunda kaldım. Geçen sene hepsini baştan nasıl seçtiysek öyle oluyordu iyi de oluyordu , ayrıca molada bi x e bastın mı yanlışlıkla menü ekranı kayboluyor ve geri gelmiyor son olarak da maç başlamadan hiçbir ayarı yapamıyoruz kadro değiştirme de dahil buna.

Benim dikkatimi çeken eksiklikler bunlardı sizlerin de varsa bu konu altına yazmanızı rica ediyorum. İyi oyunlar herkese :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

27 Eyl 2016 11:14 #2 Yazan: ataman5

uku0303 Yazan:: Merhaba TSBT , bu konu altında oyunda eksikliğini hissettiğimiz, olması gerektiği gibi olmayan şeyleri konuşabiliriz.

Bana göre; mentaliteyi hücum ve savunmada her hucum ayarlamak zorunda kalıyoruz ben bir maçta space the floor u her hücum ayarlama zorunluluğu yaşadım ribaundları da maçın başından sonuna kadar ayarlamak zorunda kaldım. Geçen sene hepsini baştan nasıl seçtiysek öyle oluyordu iyi de oluyordu , ayrıca molada bi x e bastın mı yanlışlıkla menü ekranı kayboluyor ve geri gelmiyor son olarak da maç başlamadan hiçbir ayarı yapamıyoruz kadro değiştirme de dahil buna.

Benim dikkatimi çeken eksiklikler bunlardı sizlerin de varsa bu konu altına yazmanızı rica ediyorum. İyi oyunlar herkese :)

Konu için teşekkürler dostum. Oldukça gerekli bir konuydu tüm oyuncu arkadaşlarımız kendilerince gördükleri hata durumlarını iletirlerse ben de bunları NBA 2K Yapımcılarıyla bir dosya halinde paylaşıyor olacağım. Aynı zamanda bugün itibariyle 7GB büyüklüğünde ilk büyük oyun yaması geldi detayları netleştikçe sizlerle yine forumumuzda paylaşacağım, hepimize hayırlı uğurlu olsun. ;)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

08 Eki 2016 16:37 #3 Yazan: memoryofsouth
İlk izlenimlerim çok iyi değildi 2k17'de ama oynadıkça biraz daha toparladı oyun yine de kronikleşen eksiklikler var bunları belirtmek istiyorum;

-Saha'nın boyu yine dar olmuş orta mesafe'den boş şut pozisyonları falan bulmak çok zor fast break'lerde yine 2 adımda potada oluyoruz büyük bir sıkıntı bence.

-Potayı komple yenilemeleri gerekiyor,gerektiğinden fazla seken toplar en büyük pota eksikliği ayrıca kozmetik olarak pota fileleri hala gerçek nba standartlarından çok uzak..

-Çok fazla faul olması bazen çileden çıkarabiliyor içeri driveların bir çoğu faul ile sonuçlanıyor siz birşey yapmasanızda hal böyle olunca oyunun cheese tarafları ortaya çıkıyor.

-Server problemleri online'da hala var özellikle avrupa'da server sayılarının azlığından mıdır yoksa kalitesimi düşük bilmiyorum ama geliştirilmesi şart.

-Euroleague modu ve acilen roster güncellemesi

Şimdilik aklıma gelenler bunlar..

New York Knicks !!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com