Soru TSBT Proam takımı?

22 Eyl 2016 12:37 #1 Yazan: captaincorporate
Bilmiyorum hiç TSBT takımı var mı ama eğer seveni varsa 2 tane takım çıkartacak kadar kalabalığız , hatta daha kalabalığız ama 10 kişi düzenli online olacak kadar vardır sayımız.

Eğer ilgilenenler varsa ve forumda daha yetkili kişilerinde bu bölümüne oyunun ilgisi varsa bence 1. takım kurularak başlanılabilir , herkes istediği pozisyonları , seviyelerini archetypelarını söyler , eğer taşarsa 2. takıma da taşılır ( sürekli birbirimize karşı oynamanın vereceği eğlenceyi şimdiden tahmin edebiliyorum) .

Daha yetkili ve proam oynayan birileri varsa lütfen konuyu devralıp bu konuda da bir girişim yapabilirse çok sevinirim. Eğer proam ile ilgili daha yetkili biri çıkmazsa bende elimden geldiğince çabalar ve uğraşırım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

22 Eyl 2016 15:00 #2 Yazan: Rebirth35
6-7 kişi aktif olarak parkta oynuyoruz, pro-am 'in oyun akışı biraz yavaşa olduğu için geçen sene beğenmemiş ve çok oynamamıştık.
2K17 ne gösterir beraber görücez.

" Hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım. "
M.J
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5, captaincorporate

24 Eyl 2016 13:07 #3 Yazan: captaincorporate
Bu sene biraz daha sağlam gibi, elite pro-am takımı olması , sponsor olması , free agent durumları olması falan derken baya sağlam olmuş. Bence bu sene bi daha denersek süper olur , eğer herhangi lazımlı bir pozisyon ve archetype varsa , şuan daha karar verme aşamasındayım o yüzden sizlere uyarım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

25 Eyl 2016 12:35 #4 Yazan: ataman5

captaincorporate Yazan:: Bu sene biraz daha sağlam gibi, elite pro-am takımı olması , sponsor olması , free agent durumları olması falan derken baya sağlam olmuş. Bence bu sene bi daha denersek süper olur , eğer herhangi lazımlı bir pozisyon ve archetype varsa , şuan daha karar verme aşamasındayım o yüzden sizlere uyarım.

Ben de benzer şekilde düşünüyorum açıkçası ciddi anlamda Pro-Am hem kafadar insanlarla senin gibi düşünenlerle oldukça hem de ciddi anlamda antrenman ve düzen içerisinde oynadıkça müthiş keyifli ve kaliteli bir ortam sağlayabilir üstüne bir çok takım ayarlamasıyla kendine has bir organizasyon oluşturmak herkesin keyif alacağı bir durum. Böyle bir oluşum gerçekleşirse ben de kendi oyuncumla dahil olmak istiyorum zaman buldukça.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: captaincorporate

27 Eyl 2016 10:48 #5 Yazan: captaincorporate
Takımı benim gibi bir çaylak kurmamalı ama bence . Sadece kendim için söylemiyorum , başka çaylaklar içinde , bir sorumluluk bu takımın sahibi olmak , hem yönetim açısından hemde emin olunmamış bir geçmişi olmayan biri takımı kurarsa o zaman takımıda bırakıp gitme ihtimali varken burada geçmişi olan tecrübeli ve çevreli birisi açarsa takımı o zaman en azından aktif ve çabalayan biri olacağı daha kesin olur.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com