TSBT 29. Sezon Başladı! (17 May 2017)

TSBT 29. Sezon start almıştır!
Lig Anasayfa: onlinelig.net/ps4/tsbt
Lütfen maçlarımızı güncel bir şekilde siteye girelim.

Soru NBA 2K17 Rehberler ve Nasıl Yapılır ?

23 Eki 2016 18:39 - 23 Eki 2016 20:10 #11 Yazan: Virtinsanity
Bir sonraki Rehber videom NBA 2K17'de Oyun Sırasında ve Mola Sırasında Oyuncu Değişikliği nasıl yapılır ? üzerine gerçekleşecektir.

Evet arkadaşlar NBA 2K17'de Mola ve Oyun içinde Nasıl Oyuncu Değişikliği yapılır videosu yayındadır.

Videoyu beğenmeyi paylaşmayı ve kanala abone değilseniz abone olmayı unutmayınız.

Videoda da belirttiğim gibi Spor Oyunları tarihinde en hızlı, fonksiyonel ve kullanışlı menü sistemi olabilir.
İyi seyirler.

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

29 Eki 2016 08:27 #12 Yazan: uku0303
Dün gece spurs ile olan maçımda tüm takım maça altındaki halka kırmızı olarak çıktı normali mavi iken bunun sebebi nedir ? Şimdiden teşekkürler..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

30 Eki 2016 12:35 #13 Yazan: Virtinsanity

uku0303 Yazan:: Dün gece spurs ile olan maçımda tüm takım maça altındaki halka kırmızı olarak çıktı normali mavi iken bunun sebebi nedir ? Şimdiden teşekkürler..

Lig içinde belli bir galibiyet serisiyle tüm oyuncuların ritim bulmuş ve moralli/sıcak olarak maça başlamışlar, burada bir diğer faktörde bu maç öncesinde sezonda yaptıklarınla birlikte Spurs'ün Rival'ın olması. ;)

26 Ara 2016 23:01 #14 Yazan: Muratti
Merhaba,

Ps4 te nba2k17 için 1.07 güncellemeye kurdum üzerine gelip başlat diyorum oyun güncellenmiyor neden olabilir ? Farklı bir yolu var mıdır güncelleme nasıl yapılır ps4 te ? Bilen arkadaşlara cevaplar için şimdiden teşekkürler.

27 Ara 2016 09:33 #15 Yazan: Virtinsanity

Muratti Yazan:: Merhaba,

Ps4 te nba2k17 için 1.07 güncellemeye kurdum üzerine gelip başlat diyorum oyun güncellenmiyor neden olabilir ? Farklı bir yolu var mıdır güncelleme nasıl yapılır ps4 te ? Bilen arkadaşlara cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhabalar muratti hoşgeldin aramıza öncelikle.

Hangi platformda güncelleme gerçekleştirdin acaba ? Ve tam olarak bir hata vs belirtiyor mu yazıyla görüntüyle ? Şu ana kadar kimseden güncelleme hatası duymadım ama belki yardımcı olabiliriz.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Muratti

28 Ara 2016 21:23 #16 Yazan: Muratti
Hoşbulduk Virsanity,

Play station 4 te nba2k17 ye gelen son güncellemeyi kurdum(1.07) kurduktan sonra üzerine gelip başlat diyorum oyunu açıyor fakat oyun güncellenmemiş oluyor herhangi bir hata almıyorum play station 4te nba2k17 nasıl güncellenir bana kısaca anlatır mısın ? Güncellemeyi kurduktan sonra oyunun içine girip oyunun güncellenmesi için farklı bi şey yapmaya gerek var mı ?

Tşk.

29 Ara 2016 11:28 #17 Yazan: Virtinsanity

Muratti Yazan:: Hoşbulduk Virsanity,

Play station 4 te nba2k17 ye gelen son güncellemeyi kurdum(1.07) kurduktan sonra üzerine gelip başlat diyorum oyunu açıyor fakat oyun güncellenmemiş oluyor herhangi bir hata almıyorum play station 4te nba2k17 nasıl güncellenir bana kısaca anlatır mısın ? Güncellemeyi kurduktan sonra oyunun içine girip oyunun güncellenmesi için farklı bi şey yapmaya gerek var mı ?

Tşk.

Güncelleme 7GB küsür olduğu için tam olarak indiğinden emin olun derim, oyunun üzerine gelince Options tuşuna basıp Infırmationa giderseniz orada hangi güncelleme versiyonunda olduğu ve de güncelleyip güncellemediğini görebilirsiniz. Eğer 1.07 tamamen yüklenmiş ve güncel gözüküoyrsa o zaman tek çare oyunu silip tekrardan yüklemek olacaktır malesef.

31 May 2017 15:48 #18 Yazan: Virtinsanity
NBA 2K17 için zaman buldukça sorular aldıkça merak edilenler için Rehber videolar ve anltımlar yapmaya devam ediyorum.

Bu sefer NBA 2K17 Onball savunma rehberiyle karşınızdayım.

Tüm detayları ve videoyu buradan izleyebilirsiniz.

07 Haz 2017 11:27 #19 Yazan: Virtinsanity
NBA 2K17 için zaman buldukça sorular aldıkça merak edilenler için Rehber videolar ve anlatımlar yapmaya devam ediyorum.

Bu sefer NBA 2K17 Options rehberiyle karşınızdayım.

Tüm detayları ve videoyu buradan izleyebilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com