Soru NBA 2K17 Rehberler ve Nasıl Yapılır ?

18 Eyl 2016 21:08 #1 Yazan: Virtinsanity
NBA 2K17'de nasıl yapıldığını merak ettiğiniz sorularınızı yazın, hem yazılı hem de videolu olarak cevaplarınıza ulaşın.

NBA 2K16'da olduğu gibi NBA 2K17'de de merak ettiğiniz her şeye buradan ulaşabileceksiniz.

Sorun cevaplarınıza ulaşın.B)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

14 Eki 2016 11:40 #2 Yazan: semihetci
2K16'da Oğuz'un yaptığı, benim de TSBT ile tanışmama vesile olan video incelemelerinin devam etmesinin faydalı olacağını düşünüyorum.

Bu başlıktan inceleme videoları için konu taleplerimizi iletmemizin Oğuz'u daha fazla şevklendireceği görüşündeyim.

Benim talebim sağ analog şut (özellikle temaslı şutlarda) ve değişen oyun içi set-mola menüsü.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Virtinsanity

14 Eki 2016 11:46 #3 Yazan: ClutCh-41
Semih'e yuzde 100 katilmakla birlikte ek olarak, Bende mac icinde driving layup atmanin ince detaylarini ogrenmek isterim

14 Eki 2016 11:54 #4 Yazan: JABS_20
Ben de semih abi gibi düşünüyorum sağ stick ile şut atmanın püf noktalarını açıklayan bir video yararlı olacaktır 2K17 ile gelen açı kavramı ben de dahil bazı arkadaşlarımınızın sıkıntı çektiği bir konu.Buna ek olarak Rotasyon hazırlama ve oyuna uygulama,oyun içi oyuncu değişiklikleri konusunda bir rehberin yararlı olacağını düşünüyorum.

16 Eki 2016 12:09 - 16 Eki 2016 12:10 #5 Yazan: uku0303
Birçok koçumuzun da merak ettiği bir konu var o da Right Stick ile şut atmak. Oğuz başkandan ricam bununla alakalı bizlere yardımcı olması. Herkese iyi forumlar diliyorum.

16 Eki 2016 13:36 #6 Yazan: Virtinsanity
Arkadaşlar tüm soru ve isteklerini ileten arkadaşlara teşekkürler öncelikle. Sizler sorularınızı ilettikçe ben de hem yazılı burada hem de youtube.com/ataman5 adresimde videolarala her ne kadar kısa olmalarını istesemde olmayan videolarımla anlatmaya açıklamaya çalışacağım. Bu sene belli ki daha temel konulara inmeli ve onları anlatmalıyım buna özen gösterip küçük videolar anlatımlar üzerinde çalışacağım.

İlk Rehber videosu NBA 2K17'de Şut Nasıl atılır ? Sağ analog ile daha verimli ne yapmalı ve nasıl şut atmalı üzerine. Oldukça basit ve fakat bir kaç küçük yanlış anlamayı giderecek bir video. Aşağıda izleyebilirsiniz.

16 Eki 2016 22:00 #7 Yazan: kurkcu
Öncelikle hali hazırda çekilmiş videolar için ataman5 abiye teşekkürlerimi sunuyorum. Ben set hücumları ve savunma hakkında bir video beklentisi içindeyim :D

17 Eki 2016 15:42 #8 Yazan: Virtinsanity
NBA 2K17 2. Rehber Videosu Nasıl Smaç Yapılır ? Yayında!

Kanala abone olmayı, videoya beğeni atmayı ve yorumlarınızla desteklerinizi esirgemeyin ve Türkiye'deki 2k bilinirliliğini birlikte artıralım.

Forumdaki istekleriniz dahilinde ve temeller hakkında da daha fazla bilgi vererek sürekli video paylaşımlarına devam etmeyi planlıyorum, bana her konuda taleplerinizi detaylı vb. yazabilirsiniz. Sizler yazdıkça videolar gelmeye devam edecek.. smile_1

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com