Önemli NBA Live 17 Ertelendi!

14 May 2016 12:03 - 21 Eki 2016 15:06 #1 Yazan: ataman5
Konu başlığında da okuduğunuz üzere geçtiğimiz hafta içinde yapılan bir açıklamayla Live 17'nin ertelendiğini öğrendik.

Hafta içinde NBA Live Executive Yapımcısı Sean O'Brien'ın yaptığı açıklama şu şekildeydi;

"NBA Live'ın konsol dünyasındaki yerine olan inancımız tamamıyla devam ediyor ancak bu Sonbahar'da Live 17'yi piyasaya çıkartmayacağız. 2017 yılı içerisinde yepyeni ve heyecan verici bir oyunla karşınızda olacağız.
Bu yıl içindeki hedefimiz üst düzey yüksek kaliteli bir basketbol oyununu en geniş kitlelere ulaşacak şekilde yaratabilmek. Bunu başarmak için en hızlı ve gelişen oyun platformu olarak mobili görüyoruz. Tüm ekip olarak sahip olduğumu Live Hanedanlığını tüm dünyaya yepyeni platformlarda mobil oyun olarak sunmayı hedefliyoruz."

Kendi açımdan yorumlamak gerekirse oldukça büyük bir hayal kırıklığı olduğunu belirtmek isterim. Ea Sports bir kez daha biz basketbol severleri hayal kırıklğına uğrattı diyebiliriz. Ve bence bu erteleme daha önceki yıllarda gerçekleşen ertelemeler gibi oyunun bu yıl içinde tamamen iptal olacağına ışık tutuyor.

Sizlerin düşüncelerini bekliyorum. Live serisi sizler için ne anlam ifade ediyor ? Bu erteleme hayırlara mı vesile yoksa basketbol oyunları için kara bir gün mü ?

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: memoryofsouth

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

18 May 2016 19:48 #2 Yazan: memoryofsouth
99'dan 07'ye kadar aralıksız oynadığım oyunun bu hallere düşmesi üzüyor tabi bizi bu sporu sevdiren bir seriydi ama 09'dan başlayan ve her seride kendini daha da kötü durumlara sokan bir firmadan artık bir beklentim yok en son ps4'e live 14 almıştım orda benim için eski iyi ama artık haytalığa başıboşluğa vermiş bir arkadaş olarak kalacak.

New York Knicks !!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com