Soru NBA 2K15 MyPark

04 Eki 2014 14:47 - 04 Eki 2014 14:50 #1 Yazan: ataman5
2K Sports, bugün ilk kez NBA 2K14'te tanıtılan, çevrimiçi çoklu oyuncu rekabet modu MyPARK'ın 2K15 versiyonu ile ilgili ayrıntıları açıkladı. Bu yıl yeni parklar, gruplar, yarışmalar, itibar sistemi, kadrolar ve MyNBA 2K15 mobil uygulamasıyla entegrasyon içerecek.NBA 2K15'in başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

Gruplar: Üç gruptan birine bağlılığınızı ilan edeceksiniz. The Old Town Flyers, Sunset Beach Ballers veya Rivet City Rough Riders. Bunların her biri sekiz korttan oluşan parka ve basketbola farklı bakış açısına sahipler, bunları da oyununuzun çeşitli yönlerinin daha güçlü olmasından anlayabileceksiniz.

MyPARK İtibarı: Bir park seçtikten sonra, MyPARK itibar özelliği ile itibar kazanmaya başlayacaksınız; bunda yalnızca kazandığınız maçlar değil, takım arkadaşlarınızın durumu ve rakipleriniz de etkili olacak. İtibarınız yükseldikçe MyPARK'a özel çeşitli geliştirmeler açacaksınız.

MyPARK Şampiyonası: 11 Ekim'de başlayıp NBA All-Star öncesindeki haftasonu boyunca sürecek olan MyPARK Şampiyonası haftalık turnuvalarda üç grubu da birbirine karşı yarıştıracak. Kazandığınız puanlar MyPARK Şampiyonasına etki edecek ve kazanan grup yeni tasarlanmış bir park kazanacak.Jordan Rec Center: Eğer sokak basketbolu size göre değilse çeyreği 5 dakikadan NBA kurallarına göre oynanan 5’e 5 maçlar için dört tam boy sahaya sahip olan Jordan Rec Center’ı deneyebilirsiniz. Burada oynanan maçlar da MyPARK itibarına ve MyPARK Şampiyonasına etki edecek.

Kadrolar: İster sokakta, ister kapalı sahada oynamayı tercih edin, parkınızdaki oyuncular listesine bakıp onlara davet göndererek kendinize bir Kadro oluşturabilirsiniz. Takımınızı kurduktan sonra her kortta bulunan özel Kadro alanlarını kullanabilirsiniz. Maç bittiğinde sahaya Kadro halinde çıkacaksınız.

Ek Özellikler:

Yeni Özellik Geliştirme özelliği sayesinde artık 2.10cm gard yapması imkansız, 99'larla dolu parklar görmeyeceksiniz. MyPLAYER modunda nasıl geliştirme yaptığınıza bağlı olarak belli alanlarda ustalaşacaksınız.

- MyPARK maçları 15 puana indirildiğinden, Got Next bekleme süreleri de kısalacak.
- Ekrandaki yeni maç skoru görüntüsü sayesinde skoru görmek için kamera açısını değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Takım arkadaşı göstergesi sayesinde oyun menüsüne çıkmadan ne kadar iyi oynadığınızı bir bakışta görebileceksiniz.
- MyNBA2K15 mobil uygulaması ile kadronuza veya parkınızdaki oyunculara kolayca mesaj gönderebileceksiniz.
- Eşleştirmelerde artık katılma sırası yerine pozisyon ağırlığı daha önemli.

Yapılan açıklamalar NBA 2K15'in MyPARK modunun dolu dolu olduğunu gösteriyor. Her sene yeni özelliklerle üzerine katarak gelen 2K serisinin yeni oyunu basketbol severleri tatmin edeceğe benziyor.

Kaynak:BSC

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

14 Eki 2014 08:20 #2 Yazan: kvadankpakal
The Old Town Flyers, Sunset Beach Ballers veya Rivet City Rough Riders.
bu üç gruptan hangilerini neye göre seçmeli oyuncular? hangi alanların ne gibi farklı özellikleri var?
Bunların da belirtilmesi faydalı olacaktır.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

14 Eki 2014 13:47 #3 Yazan: ataman5
Evet kesinlikle çok güzel bir soru. Siz merak edin sorun ben her zaman cevaplamaktan mutluluk duyuyor olacağım.

Bildiğiniz üzere 3 farklı Parkımız ve her parkta oynayabileceğimiz 8 adet sahamız var. Affiliation yani ilk girişte kendinizi adayacağınız ve iyi karar vermeniz gereken bu 3 parktan hangisini neye göre seçmeliyim diye soruyorsanız buyrun;

The Old Town Flyers: TSBT'nin tüm koçlarının da turnuvalarını ve yayınlarını yaptığı bu parka kendinizi adarsanız oyuncunuzun; Playmaking yani oyun kurucu özellikleri ve Savunma özelliklerinde ekstra reyting artışına sahip olacaksınız.

Sunset Beach Ballers: Bu parka kendinizi adarsanız MyPlayer'ınızın Inside&Outside yani, içeriden ve dışardan şut reytinglerinde biraz artış sahibi olacaksınız.

Rivet City Rough Riders: Burada ise Atletizm ve Ribaunt özelliklerinizde reyting artışına sahip olacaksınız.

Farklı parkın oyuncuları bir diğerinin parkında oynama hakkını elde edemez. Yalnızca Jordan Rec Center'da kendi parkınızdan 5 kişi toplayıp başka parktan 5 oyuncu ile parkede hakemli maçlar yapabilirsiniz.

OnlineLig - Turnuva Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: TheRingHunter, kvadankpakal

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

28 Eki 2014 22:31 #4 Yazan: michael jordan
Hocam yaklaşık 7 gündür. Mypark ta arkadaşlarıma join yapamıyorum. Bide hep ayni server a yani ayni myparktta oluyorum hep ayni kisiler genelde 4-5 kisi anca oluyor sizce bu neden oluyor ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

30 Eki 2014 14:55 #5 Yazan: ataman5

michael jordan Yazan:: Hocam yaklaşık 7 gündür. Mypark ta arkadaşlarıma join yapamıyorum. Bide hep ayni server a yani ayni myparktta oluyorum hep ayni kisiler genelde 4-5 kisi anca oluyor sizce bu neden oluyor ?


Artık çözülmüştür bu problem herhangi bir sıkıntı olmamasını temenni ediyoruz bundan sonra. :)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com