Birleştirildi NBA 2K15 Oyundan Ötesi!!!

03 Eki 2014 21:24 - 03 Eki 2014 21:34 #1 Yazan: ataman5
Arkadaşlar bu izlediklerimden sonra bir basketbol aşığı ve aynı zamanda basketbol video oyunları aşığı olan benim ağlamak istediğimi belirtmek isterim, gerçek ve iyi anlamında. Benim için bugünleri görmek 93 yılından beri basketbol oyunları oynayan ve hiç bir zaman ara vermeden mümkün olan her teknolojik alette basketbol oyunu oynamış biri olarak apayrı bir duygu!

Size çok eskiden beri düşünce yapısını anlatmaya çalıştığım Sim basketbolu vs gibi kavramların Amerika'da temellerini atan Da Czar ile birlikte NBA 2K15'in oyuncu yapay zekası ve Freelance dediğimiz, set hücumu oynatmazken oyuncularımızın hareketliliğini belirleyen hücum planı artık bambaşka bir seviyede! Gelin ben size yolda rehberlik edeyim ve detayında bakalım. Anlamak istediğiniz dilinizin yetmediği merak ettiğiniz her konuda daha detaylı bana sorun mutlaka cevaplıyor olacağım.

1. video Freelance Hücumunun Evrimi ( Set çağırmadan (Freelance) oynanan Spurs Swing Motion Hücumu)


2. video Freelance Hücumu 4 dış 1 içten ötesine geçiş ( Heat Pace and Space Hücumu ) Evet Tolga (emperorism) YourTimeHasCome


3. video ise Freelance Hücumunda devrim ( Meşhur Triangle Üçgen Hücumu artık bizimle)


Özellikle triangle hücumu konusunda beni nispeten daha eskiden tanıyan koçlar bilirler çok uzun süre 2 farklı takımımda bu anlayışı 1e1 oyun el verdiği kadarıyla ve mümkün olan üçgen sisteme benzeyen set hücumlarıyla uygulamaya çalışmıştım. Ve gerçekten herhangi bir şekilde 2k'da bunu hakkıyla uygulayabilmek imkansıza yakındı her ne kadar setler olsada artık işler değişti e tabi Çelik'te değişti. (Düşün ne kadar yaşlanmışım espriye bak!)

Diyeceğim odur ki videoların detayında hepsini inceleyerek tüm merak ettikleriniz eşiğinde ilerleyebiliriz. Dakika skor tarzı şimdilik sizi izlemeye ve düşünmeye sevk ediyorum.

Bitmedi bu sene oyunda hücum planı olarak seçebileceğiniz planlar;
* 2 iç 3 dış hücum 2-3
* 1 iç 4 dış hücum 1-4
* Spurs Swing Motion
* Heat Pace and Space
* 80'lerin hücum genel yapısı
* Triangle (Majestelerini şampiyonluklara taşıyan Üçgen)
* Ve son olarak 3-2 zone yapısına özel hücum planı (Zaten zone artık eskisi kadar etkili değil. Evet cheeser sana diyorum 1-3-1 artık oyunda bile yok seçemeyeceksin bile! :woohoo: )

Sevgiler. Bizi harikalar bekleyen basketbol ziyafetine günler kaldı be!
Oğuz

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com