Soru NBA 2K15 Gameplay

02 Eki 2014 17:00 - 02 Eki 2014 17:01 #1 Yazan: Uluscuturkey
2K ilk defa tüm maçın gameplay'ini yayınladı. Oyunun çıkmasına sayılı günler kala sizi video ile baş başa bırakıyorum :)
nba_lakers vs nba_chicago
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ataman5

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

02 Eki 2014 20:08 #2 Yazan: ataman5
Çok önemli gameplay değişiklikleri var. Pota altı savunması önemli seviyede geliştirilmiş. Oyuncuların saha üzerindeki doğal hareketliliği yani gelişmiş AI net bir şekilde gözükebiliyor. Dribbling çok daha kaliteli ve daha kontrolünde gibi bunu hissetmemiz lazım. Benim bayıldığım nokta kesinlikle shot meter o kadar güzel ve tam oturmuş bir sistemki şutların sonuçlanmasında çok daha fazla kontrol ve varyasyon sunuyor bize. Oyuncular şut atarken altta hareket eden bir pusula gibi görebilirsiniz. Çok başarılı olmuş.

Başka bir yerden öğrendiğim lateral hızlanma hareket reytinglerinin de eklendiğiydi yani oyuncunun stens pozisyonunda ya da bir anda geriye dönmesi vs gibi atletik özellik belirleyen bir kaç reyting var artık. Bunun fark yarattığını görebiliyorum özellikle savunma konusunda artık full turbo ordan oraya koşabilen bir anda arkasını dönüp aynı hızda momentumu yokmuş biyonik adammış gibi devam eden oyuncular olmayacak pozisyon almak doğru karar çok daha değerli olacak aynı gerçekte olduğu gibi.

Video için teşekkürler baştan sona izlenmesi gereken bir paylaşım. ;)

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

03 Eki 2014 11:34 #3 Yazan: ataman5
Yepyeni taze oyun içi videolar gelmeye devam ediyor. :silly:

Aşağıda sizinle paylaşacağım oyun videoları NBA 2K15'in oynanabilirliğindeki gelişimleri çok net gösteriyorken aynı zamanda beklenilen simülasyon gerçekçi basketbola dairde güzel doneler sunuyor. Herkes için izlemekte faydası olduğunu düşünüyorum.

1- nba_washingt vs nba_golden


2- nba_clippers vs nba_new_orle


3- nba_new_york vs nba_minnesot

OnlineLig - Turnuva Merkezi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com