Soru KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ İÇİN 2018 YILINA UYGUN GİRİŞİMCİ İŞ PLANI DOSYASI

10 Mar 2018 16:22 #1 Yazan: akinyonca
Merhaba, millet erkek kardeşim askerden geldi ve benimde kosgeb girişimci belgem var .Bu belge ile kosgeb'in 50 bin tl hibe ,100 bin tl faizsiz kredi desteğini alıp bir şarküteri kurmak istiyoruz bunun için şarküteri kosgeb girişimci desteğine uygun bir iş planı örneğine ihtiyacımız var bu konuda kim bize yardım edebilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

16 Mar 2018 18:16 #2 Yazan: akinyonca
2018 'de kosgeb girişimci desteği tekrar değişmiş meğer artık önce iş yeri kurulumunu sonra proje başvurusu. Hadi hayırlısı bakalım ne olacak.Önce iş yeri kuracağız, ben iş yeri kurim herşeyi yapim bide bana destek vermeyin varya saçımla döverim :)

01 Nis 2018 17:36 #3 Yazan: akinyonca
iyi kötü bir kosgeb iş planı hazırladık kosgeb e gittik sunduk kosgeb kabul etmedi yeniden yazın dedi. KOSGEB Girişimci Desteği iş planın yer alan aşağıdaki bölümleri nasıl hazırlayacağız ?
3.4 Üretim/Pazarlama/Satış Hedefleri:
(En az 12 aylık, birim ve tutar bazında tablo oluşturunuz ve varsa açıklama yazınız.)
6.1 Başlangıç Maliyetleri ve Diğer Başlangıç Giderleri:
(İş kurma sürecinde makine, teçhizat ve ofis donanımı, tadilat, bakım ve onarım işleri, depozito vb. yapılan tüm giderleri açıklayınız.)
6.2 İşletme Giderleri:
(İşletme malzemeleri, hammadde, kira, elektrik, yakıt, su, haberleşme, personel, bakım onarım, genel giderler ve beklenmeyen vb. giderleri sabit ve değişken gider ayrımı yapılarak yıllık bazda açıklayınız.)
6.3 Nakit Projeksiyonları:
(Aylık gelir, gider ve gelir/gider farkını içerecek şekilde en az 1 yıllık tablo oluşturunuz)
6.4 Kâra Geçiş Noktası:
(Ne kadar süre/satış miktarı/satış tutarı sonrasında kara geçileceğini hesaplayarak açıklayınız.)
6.5 Öz kaynak ve/veya Diğer Kaynaklardan Sağlanacak Finansman:
(Girişimcinin sahip olduğu öz kaynak ile borç/kredi/KOSGEB Desteği ayrımı yaparak iş fikrine ait toplam finansman kaynağını açıklayınız)
bilgisi olan var mı ?

25 Nis 2018 13:40 #4 Yazan: akinyonca
Benim gibi kosgeb girişimi desteği almak isteyen ve kosgeb'e başvuru yaparkende danışmanlara 3-4 bin tl para ödemek istemeyenler www.isplaniornekleri.com bu adresten yararlanabilir.Burara kosgeb girişimci desteği için hazırlanmış ve bakıp örnek alıp kendi projemizi hazırlayabileceğimiz iş planı örnekleri var.Bana mantıklı geldi çünkü kosgeb iş planı hazırlamak için danışmana 3-4 bin tl para ödemeden iş planı başvuru formumu bu örnek iş planlarından yararlanarak yaptım sizinde işinize yarayabilir.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com