Hoşgeldin ermertkun TSBT NBA 2K22 Online Lig

Hoşgeldin ermertkun

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Yeni çaylak koçlarımızı lige alımdan sorumlu admin koçumuz sevgili Yusuf nam-ı diğer istanblue58 ile aramıza katmaya tam gaz çalışarak devam ediyoruz. 56. sezon ile birlikte de aramıza yeni katılan Mert nam-ı diğer ermertkun'a, bu güzel başlangıçta her zaman olduğu gibi klasiğimiz haline gelen güzel bir röportaj ile hoşgeldin demek istedik. Röportajımız geç yayınlandı ama olsun. Kendisi de kırmadı zaman ayırıp sorularımızı cevapladı. Bu röportajı çok daha öncesinde gerçekleştirme şansına da eriştik ancak yayınlamak yeni nasip oldu. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

Ad: Mert Erkun

Doğum Tarihi: 14.02.1991

Meslek: Veteriner Hekim

PSN: ermertkun

OnlineLig Username: ermertkun

TSBT İlk Sezonu: TSBT Sezon 56 NBA 2K21 Ligi

Katıldığı Ülke/Şehir: İstanbul

Her zaman olduğu gibi klasik sorumuz olan tanımayanlar için bize kendini biraz tanıtır mısın ile röportajımıza startı verelim dilersen.

Mert: Merhabalar 30 yaşındayım. İstanbul Göztepe’de bir veteriner kliniği işletiyorum. Suzy isminde bir kedim var. Vakit buldukça basketbol, masa tenisi ve board game oynuyorum, lindyhop yapıyorum. Konsola biraz yabancıyım daha çok pc oyuncusuyum. Nba, premier lig ve Beşiktaş’ı güncel olarak takip ediyorum.

Peki TSBT'yi bizleri nereden duydun, bize nasıl ulaştın ve başvuru sürecin nasıl oldu ?

Mert: TSBT yi kendi araştırmalarım sonucunda internet üzerinden buldum. 2K oyunlarını uzun zamandır oynuyordum ama hiç rekabetçi oynamamıştım. Etrafımda basketbolsever insan sayısı da yıllar geçtikçe çok azalmıştı. Ben de online bir lig araştırmasına giriştim. Forum donanımda 2013 yılında bir başvuru yapmıştım. Geçen yıl da bu başvurumu tekrarladım. Arkadaşlar başvuru sürecinde bana çok yardımcı oldu. Sıkı bir eleme sürecinden geçtim ve onlarca kişi arasından liginize giriş yaptım.

PSN isminin hikayesi nedir?

Mert: Çok ilginç bir hikayesi yok. İsmim ve soy ismimin içinde olduğu bir anagramdan ibaret.

NBA 2K ile tanışman hangi yılda başladı, ne zamandır bu oyunu oynuyorsun ?

Mert: 2K6 ile başladım oyuna. Bu oyun sayesinde Nba oyuncularına daha çok hakim oldum. Nba ile ilgili bir fikrim yokken oynamaya başladım oyunu. Bana Nba’i sevdiren oyun diyebilirim.

Daha önce benzer turnuvalara katılmış mıydın ?

Mert: Evet. İstanbul Marmara Forum’da 2013 yılında bir Nba 2k turnuvasına katılmıştım. Oyuna o sezon eurolig takımlarını koymuşlardı. Turnuvada herkes Efes Pilsen’i alıyordu. Turnuvada son 8’e kalmıştım. Ödül olarak Efes forması ve Rome Total War 2 oyununu vermişlerdi.

NBA'de en sevdiğin takım ve takip ettiğin oyuncular kimler ?

Mert: Kim daha iyi basketbol oynuyorsa onu tutuyorum. Bu yıl Alperen’i daha yakın takip edicem.

Oyun stili olarak son zamanlarda basketbolda bir çok farklı sistem görebiliyoruz, sen en çok hangi sistemi beğeniyorsun ?

Mert: Popovich basketbolunu seviyorum. Topun hızlı döndüğü, herkesin oyuna katılım sağladığı tempolu oyunları seviyorum. James Harden ile popüler olan izolasyon oyunundan nefret ediyorum. Orta mesafe şuta da bayılıyorum.

TSBT'de geçireceğin ilk sezon 57. sezon olacak, neler bekliyorsun hem kendinden hem de ligden?

Mert: Geçen sezon alışma sürecini tamamladığımı düşünüyorum. Bu sezon kendimi göklerde , yukarılarda ligin en tepesinde görüyorum.

Şu ana kadar TSBT ile ilgili edindiğin tecrübelere göre ligimiz hakkında ne düşünüyorsun?

Mert: TSBT organizasyonu gerçekten şimdiye kadar karşılaştığım en profesyonel yönetilen lig. Bunun yanında üyeler arasında çok da samimi bir ortam var ki bir ligin kalıcı olması için olmazsa olmaz iki etken bunlar. Ligde beklediğimden de öte bir organizasyon buldum. Benim katabileceğim yeni bir şey yok her şey muazzam.

Yeni koçumuz nam-ı diğer ermertkun Mert'e hem kendim, hem de lig adına tekrardan hoşgeldin dileklerimi iletiyorum. Basketbola gönül veren bir koçu daha aramıza katmış olmaktan dolayı son derece mutluyuz, pozitif enerjisi, gençliği ve sıcak kanlılığıyla aramıza katıldı. İlk günden itibaren deneme grubumuzdan başlayıp maç talep ederek ve muhabbetiyle kendisini aramıza katabilmiş olmaktan ötürü de çok çok mutlu olduğumu diğer çaylak koçlarımız gibi belirtmek isterim. Pozitif enerjisinin bizimle birlikte de daha yukarılara çıkmasını dilerim. Uzun yıllar güzel mücadelelerde karşılıklı rakip olmayı ve hoş sohbetle dostluklarımızı pekiştirmeyi bekliyorum.

Sizler de TSBT PS4 NBA 2K22 heyecanınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve basketbol keyfini iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız geç kalmadan TSBT NBA 2K Online Ligimize buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com