NBA 2K17'de Şut Atmak

User Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive
 

NBA 2K17'nin çıkışıyla birlikte rehber videolarıma da tam gaz başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. İlk NBA 2K17 Rehber videomun konusu "Nasıl Şut Atılır?" üzerine gerçekleşti. Aşağıda rehber videomu izleyebilirsiniz.

NBA 2K17'nin çıkışıyla birlikte şut mekaniğinde özellikle sağ analogda yapılan değişiklikler bir çok oyuncunun belki de kafasının karışmasına sebep oldu. Bu yüzden ilk videoyu Forum'da NBA 2K17 Rehberler ve Nasıl Yapılır ? konumuzdada en çok sorulan soru haline gelen şut üzerine çekmeye karar verdim.

Birazda videonun içeriğinden bahsetmek gerekirse, daha önceki seneye göre öncelikle olarak Shot Meter kullananlar için artık metrenin sistemi değişti. Eskiden ortada durdurmanız gereken metre artık en doğru zamana kadar full doldurulması gerekiyor. Ama benim her zamanki gibi tavsiyem Shot Meter ile şut atmamanız ve tamamen oyuncuların bileklerine odaklanıp bu hissiyat ile çok daha rahat ve oyunun içinde şutlar göndereceğiniz yönündedir.

Sağ Analog ile şut atanlar kare ile şut atanlara göre en doğru aim yani; hedeflemeyi yapmaları durumunda küçükte olsa bir ekstra şut yüzdesi kazanacaklardır. En doğru aim için kamera açısı fark etmeksizin Yama 1.0.5 ile birlikte Sağ Analogunuzu saat yönüyle 6,12,3 ve 9 olarak belirlemeniz gerekiyor. Tüm ayrıntıları ve ince detayları aşağıdaki videomda izleyebilirsiniz. Videolarımın faydalı olduğunu düşünüyorsanız videolara beğenilerinizi bırakmanızı, kanala abone olmanızı ve ilgili yerlerde paylaşımlarınızı bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum.

 

NBA 2K oyun deneyiminizi en üst seviyede yaşayarak çok kaliteli bir ortamın içinde NBA koçu olmak isterseniz TSBT PS4 Online NBA 2K turnuvamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com