NBA 2K20 MyCareer trailer

NBA 2K20 MyCareer trailer

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

LeBron James ve Maverick Carter tarafından kurulan SpringHill Entertainment ile işbirliği yapan 2K, NBA 2K20 için hazırlanan MyCareer sinematik hikayesi “When The Lights Are Brightest”ın trailerını yayınladı.

Bu yılki MyCareer hikayesindeki karakterimizin adı Che olacak. Hem sahada hem saha dışında başarı için mentörlerin önemi, saha dışı baskılar ve güncel sosyal durumların tamamı yıldız olabilme yolunda oyuncuların elinde olacak.

MyCareer modunun sinematik hikayesi Sheldon Candis tarafından yönetildi. Hikayede Idris Elba, Rosario Dawson ve NBA'in geçmiş ve günceldeki all-star yıldız oyuncuları yer alacak. 

Aşağıda NBA 2K20 MyCAREER trailerını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Maverick Carter (Executive Producer), Taylor Materne (Yazar), Jamal Henderson (Springhill Entertainment Başkanı) ve Sheldon Candis'in (Yönetmen) kamera arkası görüntülerle birlikte “When the Lights Are Brightest”ın yapımını konuştukları videoyu da izleyebilirsiniz.

En son yayınlanan MyPlayer Trailerı (22.08)


 2010 yılından beri düzenlediğimiz TSBT NBA 2K Online Ligine NBA 2K20 ile birlikte katılmak için hemen buradan başvuru yapabilirsiniz.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com