28 Mayıs, 2017 16:00

TSBT 29. Sezonda sinanceylan'ın Raptors'ı, Virtinsanity5'in Wizards'ına konuk oldu ve maçı izlmeye gelenler adeta bir basketbol şöleni yaşadılar. Müthiş heyecanla maçın tüm detayları burada.

Comments

  • 2017-05-30 00:13:37

    SinanCyln

    sinanceylan: Bizim için unutulması gereken bir maçı geride bıraktık. Hem ayaklarımızı yere bastıracak hem de oyunumuza çeki düzen vermemiz gerektiğini anlatan bir geceydi. Belki skor çok farklı değildi, bu da inatçı ve 1 saniye de kalsa maçı bırakmayan yapımızdan dolayıydı ama oyun olarak skora bakarsak rakibimiz bizi beşe katlardı. Oyun yapısı olarak büyük bir yapılanmaya gidicez. Bu yolda belki çok acı ve sancı çekicez, belki feda dönemine giricez ama buna mecburuz. Umarım gün geçtikçe daha iyi basketbol oynayan bir takım olucaz. Sezonu en iyi şekilde bitirip yeni sezona daha hazır, daha doğru, daha dinamik girmek için çaba göstericez. Bu maç hakkında gerekirse veya isterse rakip takım koçu açıklamalarda bulunabilir fakat kendi açımızdan oynamadığımız bir basketbolu yorumlamak istemiyorum. Hepinize teşekkürler.
  • 2017-05-30 13:39:48

    Virtinsanity5

    Virtinsanity5: Maçın başından sonuna maçı kontrol ettiğimizi düşünüyorum bu bizim çok sevindirici, tempoyu sürekli kontrol ettik bir kaç kolay top kaybı yaptığımız periyot dışında rakibe seri hücum ve sayı şansı tanımadık. Oynadığımız oyun ve özellikle savunmamızdan her geçen gün daha mutlu oluyorum. Bradley Beal yine çok özel bir hücum performansı sergiledi, kaptanımız Wall ise yine topu paylaşan ve doğru karar veren sahda tam bir general gibiydi. Payoff yolunda doğuda önemli rakiplerimiz arasında olan sinanceylan'ın Raptors'ını yenmek bizim için umutlandırıcı. Rakip koç sinanceylan ve Raptors'ına geriye kalan maçlarda ve Playoff mücadelesinde başarılar diliyorum.
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com