25 Mayıs, 2017 21:30

kutaybaris23 : belki de sezonun en kritik maçıydı bizim için. Batı da oynadığımız her maç extra önem taşıyor çünkü burası çok değerli koçlardan kurulu bir yapı , herkes herkesi yenebilecek güçte. Dün gece maç kontrolümüzde gidiyordu fakat griffen son çeyrek green e sağladığı üstünlük ile gerek sayı attı gerekse attırdı. Fakat yine de son 23 saniyede o şans 2 kere elimize geçti. Fark 2 iken Gasol üçlüğü kaçırdı ardından hücum ribauntu sonrası savunmanın şaşkınlığı arasında bomboş kalan pope malesef o şutu sokamadı. Burada şuan çok faklı şeyler konuşuyor olabilirdik kısmet değilmiş önümüzdeki maçlara bakıcaz ve extra galibyetlerle telafi etmeye çalışıcaz. İyigünler

Comments

  • 2017-05-26 02:50:31

    semihetci

    semihetci: İyi bir koça sahip Grizlies karşısında çok keyifli bir maç ardından galip geldiğimiz için mutluyuz. Kutay'ı oyunundan ötürü tebrik ediyorum.
    Maç başa baş gitti, farkı açtığımız anlarda harika geri dönüşler yaptı. Son topa kadar maçın galibi belli değildi. Saçma hatalarımız ve tercihlerimiz ve rakip baskısı nedeniyle son topa kalan maçta Gasol'ün başarısız olan köşeden üçlüğü galibiyeti bize getirdi. Rakip koç Kutay'a kalan maçlarında başarılar diliyorum.
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com