TSFT Hakkında

Kullanıcı Oyu: 2 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

TSFT Logo

TSFT;  Türkiye Simulasyon Futbol Topluluğu Oğuz ATAMAN tarafından 2016 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. FIFA Futbol Oyunu ve PS4 Konsolu ile birlikte sınırsız sayıda oyuncunun katılımıyla meydana gelen oluşumda yalnızca İstanbul değil; Türkiye'nin her ilinden katılımcılar yer alıyor. 

Misyonumuz ; Güzel futbolu ile dostluk ortamında kaliteli muhabbet ile oynamayı benimseyen oyuncular ile gerçeğe en yakın futbol deneyimini yaşatmak,

Vizyonumuz ; FIFA severlerle birlikte ligimizi genişletmek ve sürekliliğini muhafaza ederek portalımızı dünya çapına ulaştırmak.


 TSFT FIFA SERBEST OYUNCULU SEZONLAR BİLGİSİ

Platform: PS4

Oyun: FIFA ( EA Sports )

Oyun Modu: Online Friendlies 

Takımlar: Tüm Takımlar (Maksimum 4,5*)

Mod: 1vs1

Maç Sayısı: 2 x Katılımcı Takım (Rövanşlı) + Lokal Kupa + Avrupa Kupası Maçları

Sezon Süresi: 2 Sezon Katılım + Toplam 2 Sezon 2,5-3 Ay Süreli

Kontrol: Default (Oyuncu isteğine bağlı) asisted, semi ya da manuel)

Savunma: Tactical Defending (Zorunlu) 

Zorluk ve Slider Seviyesi: Default 

Maç Süresi: 6 dakika


TSFT BAŞVURU VE ÜYELİK SİSTEMİ

Başvuru Şartları:

  1. Oyuna sahip her milletten ve yaştan oyuncu her zaman lige başvuru yapabilir ve katılabilir. Yeni oyuncuları aramızda görmek ve heyecanlarını lige adapte etmek bizler için her zaman ayrıcalık ve çok büyük bir keyiftir. 
  2. Başvurunuzu yaptıktan sonra, başvurunuzda ciddi olduğunuzu göstermek üzere bizi tüm iletişim kanallarından takip edip iletişimde kalmalısınız. Başvurunuz sonrası site üzerinden özel mesajlarınızı takip etmeniz çok önemlidir. 
  3. TSFT Başvurusunda bulunan tüm FIFA oyuncuları hiç bir deneme/test maçına girmeksizin lige katılabilirler.
  4. Başvurunuzu yapmadan TSFT'nin tüm kurallarını okuduğunuzdan emin olun.
  5. TSFT Sezonlar Katılım Ücreti: 1 Sezon için 10TL'dir OnlineLig Puan sistemi daha entegre edilmemiştir. Aşağıda diğer detay ve kurallarımızı da okuyabilirsiniz.

OnlineLig Genel Kurallar

1. Olgun Davranın ve İyi Sportmenlik Gösterin (Sportsmanship) :

Lütfen kaybedilen oyunlar sonrası biraz nefes alıp sakin düşünmeye başlamadan reaksiyon göstermeyiniz ve sürekli şikayette bulunmayınız. Hepimiz burada size yardımcı olmak için varız gelin konuşalım yanlışlıkları beraber çözelim hepimiz yetişkin insanlarız. Mutlaka centilmenliğinizi koruyun unutmayın ki arada bir kötü maç yaşamış olsanız bile o anlık o günlük rahatsızlıklardan kaynaklanmış olabilir. Asla bir maçtan, turnuvadan ya da ligden QUIT yapıp çıkmayınız. Aksi takdirde bir daha hiçbir turnuvaya ya da lige kabul edilmeyeceksiniz. 

2. Hakaret ve Küfür İçerikli Davranışlar (Insults and Offensive Behaviour) :

OnlineLig içerisinde gerçekleşen tüm turnuva, maç ve portal bünyesindeki forum ya da özel mesajlarda bu tip kötü davranış gösteren ve hakaret edenlere asla taviz verilmez. Derhal portalımızdan ve topluluklardan uzaklaştırılırsınız.

3. Hilekar tutum ve davranışlar (Cheats) :

Her bir oyuncu katıldıkları organizasyon ve mücadeleler bünyesinde her zaman adilane bir ortamda olduğundan emin bir şekilde hareket etmeli ve büyük ya da küçük hiçbir hileye karışmamalıdır. Böyle yapanlar ispat edildiği takdirde derhal OnlineLig'den uzaklaştırılır.

SEN DE FUTBOLA DOYMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORSAN!

Hemen Başvur!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com