TSFT Hakkında

Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

TSFT Logo

TSFT ;  Türkiye Simulasyon Futbol Topluluğu Oğuz ATAMAN tarafından 2016 yılında kurulmuş olup bu tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. FIFA Futbol Oyunu ve PS4 Konsolu ile birlikte sınırsız sayıda oyuncunun katılımıyla meydana gelen oluşumda yalnızca İstanbul değil; Türkiye'nin her ilinden katılımcılar yer alıyor. 

Misyonumuz ; Güzel futbolu ile dostluk ortamında kaliteli muhabbet ile oynamayı benimseyen oyuncular ile gerçeğe en yakın futbol deneyimini yaşatmak,

Vizyonumuz ; FIFA severlerle birlikte ligimizi genişletmek ve sürekliliğini muhafaza ederek portalımızı dünya çapına ulaştırmak.


TSFT FIFA Serbest Oyunculu Fantazi Sezonlar Bilgisi 

Platform: PS4 
Oyun: FIFA ( EA Sports )
Oyun Modu: Online Friendlies 
Takımlar: Tüm Takımlar (Maksimum 4,5*)
Mod: 1vs1 + Custom Roster + Açık Artırma Oyuncu Alımı (OnlineLig Puan ile) FUT Tarzı
Maç Sayısı: 2 x Katılımcı Takım (Rövanşlı) + Lokal Kupa + Avrupa Kupası Maçları
Sezon Süresi: 2 Sezon Katılım + Toplam 2 Sezon 2,5-3 Ay Süreli
Kontrol: Default (Oyuncu isteğine bağlı) asisted, semi ya da manuel)
Savunma: Tactical Defending (Zorunlu)
Zorluk ve Slider Seviyesi: Default 
Maç süresi: 6 dakika


TSFT Başvuru ve Üyelik Sistemi ("OnlineLig Akılı Puan Sistemi")
Başvuru Şartları:
1. Oyuna sahip her milletten ve yaştan oyuncu her zaman lige başvuru yapabilir ve katılabilir. Yeni oyuncuları aramızda görmek ve heyecanlarını lige adapte etmek bizler için her zaman ayrıcalık ve çok büyük bir keyiftir. 
2. Başvurunuzu yaptıktan sonra, başvurunuzda ciddi olduğunuzu göstermek üzere bizi tüm iletişim kanallarından takip edip iletişimde kalmalısınız. Başvurunuz sonrası site üzerinden özel mesajlarınızı takip etmeniz çok önemlidir. 
3. TSFT Başvurusunda bulunan tüm FIFA oyuncuları hiç bir deneme/test maçına girmeksizin lige katılabilirler.
4. Başvurunuzu yapmadan TSFT'nin tüm kurallarını okuduğunuzdan emin olun.
5. TSFT Sezonlar Katılım Ücreti: 1 Sezon için 10TL'dir OnlineLig Puan sistemi daha entegre edilmemiştir. Aşağıda diğer detay ve kurallarımızı da okuyabilirsiniz.

OnlineLig Genel Kurallar

1. Olgun Davranın ve İyi Sportmenlik Gösterin (Sportsmanship) : 
Lütfen kaybedilen oyunlar sonrası biraz nefes alıp sakin düşünmeye başlamadan reaksiyon göstermeyiniz ve sürekli şikayette bulunmayınız. Hepimiz burada size yardımcı olmak için varız gelin konuşalım yanlışlıkları beraber çözelim hepimiz yetişkin insanlarız. Mutlaka centilmenliğinizi koruyun unutmayın ki arada bir kötü maç yaşamış olsanız bile o anlık o günlük rahatsızlıklardan kaynaklanmış olabilir. Asla bir maçtan, turnuvadan ya da ligden QUIT yapıp çıkmayınız. Aksi takdirde bir daha hiçbir turnuvaya ya da lige kabul edilmeyeceksiniz. 

2. Hakaret ve Küfür İçerikli Davranışlar (Insults and Offensive Behaviour) : 
OnlineLig içerisinde gerçekleşen tüm turnuva, maç ve portal bünyesindeki forum ya da özel mesajlarda bu tip kötü davranış gösteren ve hakaret edenlere asla taviz verilmez. Derhal portalımızdan ve topluluklardan uzaklaştırılırsınız. 

3. Hilekar tutum ve davranışlar (Cheats) :
Her bir oyuncu katıldıkları organizasyon ve mücadeleler bünyesinde her zaman adilane bir ortamda olduğundan emin bir şekilde hareket etmeli ve büyük ya da küçük hiçbir hileye karışmamalıdır. Böyle yapanlar ispat edildiği takdirde derhal OnlineLig'den uzaklaştırılır.

TSFT FIFA Oyun İçi Kurallar

Tüm OnlineLig Genel kuralları geçerli olmak üzere TSFT'nin de kendi içinde belirlediği oyun içi kuralları şöyledir..

1. Amacımız kazanmaktan ziyade oynadığı doğru ve keyfli oyunuyla hem kendisi hem de rakibi için oyunu güzelleştiren anlayışa sahip oyuncu olmanızdır. 

2. Savunma Tactical Defending: Maçlarınıza giriş yaparken mutlaka Tactical Defending ayarında olmalısınız.

Maçlar & Takvim & İletişim

1. Aktiflik TSFT için hayatidir. 
2. TSFT oyuncularının sürekli olarak portalımızda ve forumumuzda aktif olması çok önemlidir. 
3. Size dayatılan bir maç takvimi yoktur. Belirtilen sezon süresi içerisinde rakibinizle uygun zamanınızı kendiniz belirleyip maçın sonucunu siteye girmekten siz sorumlusunuzdur. 
4. Ligde gerçekleşen tüm maçların sonuçları siteye kazanan oyuncu tarafından maç bittiği an doğru bir şekilde yani 1 adet maç sonundaki Match Stats screenshotıyla girilmelidir. Tüm ekranı gösteren 1 screenshot yeterlidir. 
5. Ligin sonunda gerçekleşen tüm sonuçlar ve tabloların resmiyeti yalnızca sitede girilmiş olan maçlara göre belirlenir. (Yeterli maç sayısı bitirme, Playofflara katılma vb. Şartlarımız tamamen buna bağlıdır.) 
6. Sezon içerisinde aralıklarla siteye maç girdilerinin eksik kalıp kalmadığı kontrol edilir ve buna göre OnlineLig Akıllı Puan cezası en ağar şekilde uygulanır.

Takım Seçimleri

1. TSFT FIFA Sezon Turnuvalarında her yeni sezon en baştan başlar ve her oyuncu aşağıdaki şartlara göre yeni bir takımın başına sıfırdan geçme şansını elde eder.

2. Her yeni seri oyunun ilk sezonunda (Örn. FIFA 17 ilk TSFT sezonu gibi.) herhangi bir sıralama yoktur. Her başvuru yapan oyuncu tek bir torbaya girer ve sırayla şansına göre takım seçmek üzere sırasını elde eder. 

3. İlerleyen sezonlarla birlikte (Örn. FIFA17'nin 2. sezonu) bir önceki sezon/turnuvanın datasına dayanarak aşağıdaki hesaplama yapılır; 

(Yaptığınız Maç Sayısı x 2,5 puan) + (Kaybettiğiniz Maç Sayısı x 1,1 puan) = "Seçim Sıranız"ı oluşturur. 

4. Takım seçme Draft Geceleri youtube.com/ataman5 adresinde canlı yayınlanır. Eş zamanla sıralamalar belli olunca hemen oyuncular takım seçimlerini yine aynı yerden ileteceklerdir. 

Sen de futbola doymak için sabırsızlanıyorsan!

Hemen Başvur!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com